Izrauga “Mis un Misters Gulbene 2010” 40

Konkursa fināls izvēršas krāšņā šovā un beidzas ar ovācijām, ziedu jūru un asarām
Sestdien, 26.februārī, Gulbenes kultūras centrā iespaidīgā šovā sevi par godu Gulbenes 83. dzimšanas dienai pierādīja un parādīja desmit pretendenti uz 2010. gada izcilāko jauniešu tituliem. Vairāk foto šeit.

Titulu "Misters Gulbene 2010" ieguva Didzis Gorbenko, par "Mis Gulbene 2010" kļuva Laura Melbārde. Goda nosaukums "Vicemisters Gulbene 2010" tika Jānim Anžem, "Vicemis Gulbene 2010" - Undīnei Začai. Elīna Romanova ieguva nosaukumu "Mis Foto 2010", Elvijs Krevics - "Misters Foto 2010". Titula "Mis Uzcītība 2010" ieguvēja ir Gerda Tilgase, titulu "Misters Uzcītība 2010" saņēma Edgars Kuzņecovs.

 

Goda lentes par dalību konkursā tika Dacei Kaminskai un Jānim Krieviņam.

 

"Dzirkstele" novēroja, ka vairākām konkursa dalībniecēm pēc rezultātu paziņošanas acīs bija asaras. Dažam bija nošļukuši lūpu kaktiņi. Lielā spriedze un vēlme uzvarēt izvērtās patiesās emocijās, ko nevarēja noslēpt. Arī tā ir viena no šā konkursa burvībām, jo jaunie cilvēki vēl neprot izlikties.

 

Kā uzsvēra Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns, kurš piedalījās konkursa rezultātu paziņošanā, katra meitene būtu pelnījusi uzvaru, tomēr noteikumi ir tādi, ka uzvar tikai viena meitene un viens puisis.

 

Konkursa žūrijas priekšgalā bija aģentūras "Mis Latvija" direktore Inta Fogele. Žūrijas sastāvā bija arī "Misters Gulbene 2004" un "Misters Latvija 2005" Kārlis Karolis, bijusī gulbeniete Inga Troice, kura savulaik organizējusi šo konkursu Gulbenē, kā arī Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa un pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns.

 

Pasākums, kuru kuplināja "O! Kartes akadēmijas" un grupas "Forte" mākslinieku uzstāšanās, ilga vairākas stundas. Skaņas un gaismas efekti, mākslīgais piedūmojums neaizēnoja, bet paspilgtināja konkursa dalībnieku spožos septiņus uznācienus, atklājot sevi un uzstāšanās tēmu. Jaunieši apliecināja, ka ir centīgi iemācījušies visu, ko varēja aizgūt no konkursa rīkotāju komandas ar organizatori Līgu Vītolu priekšgalā.

 

Jau pēc pasākuma "Dzirkstele" neformālā sarunā ar dažiem konkursa dalībniekiem saklausīja arī nelielu rūgtumu par rezultātiem. Vai tie varēja būt citādi? Kā jau vienmēr pēc šādiem pasākumiem, intrigas virmo. Taču pats galvenais jautājums, kas nodarbināja jauniešus jau nākamajā dienā pēc konkursa, kur tagad rast tādu piepildījumu sestdienām un svētdienām, kāds bija gatavošanās laikā. Secinājums - tātad bija vērts piedalīties!

Pievieno komentāru

Komentāri 40

draugs misteram

Vicemisteram ir problemas ar alkoholu,dzirdeju ka masa ari jau iet pa tacinu .Kur skatas mate ,ta saucama skolotaja .

pirms 9 gadiem, 2011.03.11 11:29

K

Konkursā nevērtē sidri, bet vizuālo izskatu..un jāpiekrīt,ka Undīnei,lai arī skaista meitene ir pārāk mākslīga..iedegums tajā skaitā, pie kam tādā vecumā dieža solārija apmeklēšana var novest pie tā, ka pēc pāris gadiņiem viņa izskatīsies pēc sakaltušas vīnogas..sabiedrībā ir zināmi piemēri..tā kā silti ieteiktu par to padomāt viņai..jo āda ir galvenais cilvēka orgāns,par kuru ir jārūpējas...un tik jaunai meitenei nav veselīgi sauļoties kā negudrai

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 23:48

:) - ;)

Kurā vietā Undine ir pārcepusies? Galīgi nav tā... ļoti laba sirds viņai ir... un viss paejais atbilst..

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 21:58

:)

Nepazīstu nevienu meiteni personīgi, bet gala rezultāts ļoti iepriecina :)) Abi ļoti labi izskatās un ir dabīgi, nevis uzlaboti! :D
Piekrītu par Undīni - neatbilst "Mis" nosaukumam! Pārāk nedabiska un solārījā pārcepusies meitene :( Pārāk pašpārliecināta par sevi!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 21:35

***

Pilnībā piekrītu,ka jābūt gan gudrībai,gan skaistumam,un uzvarētāji šiem kritērijiem atbilst.Tiešām prieks!!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 21:20

...

sēne laura nemaz nevar starteet taalaaak.. laikam to veel visi nav sapratussi savaaca tik titulu un nestartees taalaak, jo redz liigums ar aggentuuruu.. Laura tu esi garaam....

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 19:23

skatītāa - sēne

galīgi nepiekrītu teiktajam ka Undīne ar Elīnu bija galīgi garām.. es teiktu ka Laura bija galīgi garām, kaulaina, nekāda...Undīnei ar Elīnu Laura pat klāt nestāv...

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 19:22

sēne

Man ar lielais prieks par Lauru, gudra un skaista,patiešam malacis!!! Ne Undīne. kur nu vēl Elīna viņai pat tuvu nestāv,bet savu tiesu cik pelnīteu cik nope jau ari viņām tāpat tika. Laurai jāstarte tālāk noteikti!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 18:47

Malacis Laura. Manuprāt miss naw tikai skaistums meitenei jābūt ne tikai skaistai,bet arī gudrai,tāpēc prieks,ka uzvarēja Laura,jo wiņa ir gan skaista ,gan gudra meitene,nevis Undīne :D:D:D:D

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 17:40

SSS

Viennozīmīgi,ka Laura un Didzis bija vislabākie. Jau sākumā man bija skaidrs ,redzot pretendentus,ka visādā ziņā viņi būs pelnījuši uzvaru.

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 17:07

K

Man neizsakāms prieks par Lauru..malacis! Un kā jau citi min, neviens nav aizliedzis sevi pilnveidot dažādās sfērās, un attiecīgi piedalīties šādos konkursos...
Drīzāk par pašu konkursu runājot...biju nenormāli pārsteigta par organizatori Līgu Vītolu..kas tas par tērpu? Tīrās šausmas..un vēl viņa atļaujas sevi dēvēt par skaistāko utt sievieti Gulbenē? Smiekli nāk!!! Lai kādreiz paskatās uz sevi spogulī, ja sieviete būtu skaistākā tad viņai piemistu arī attiecīgs BAUDĀMS stils , manieres, un viss pārējais...

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 16:50

..

Manuprāt pirmais gads, kad visas meitenes ir lieliskā formā, iedegums. u.tt.
Te bija tik liela konkurence.

vienmēr jau būs tā, ka kāds kaut ko būs pelnījis vairāk kā cits. bet tādi ir konkursi.
+ katram jau ir kāds mīnusiņš. kam gan tādu nav.
nevajag tos bakstīt nevienam acīs.

vai kādam patiktu, ja jūsu darbības, izskatu, runas veidu vai djot prasmi apspriestu publiskajā telpā.
laikam jau NĒ.
esam godīgi pret sevi. :)

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 13:34

Gulbenietis

Gan skatītāju viedoklis, gan žūrijas vērtējums šoreiz sakrita. Didzis un Laura bija pārliecinoši favorīti un uzvarēja pelnīti. Protams katram dalībnieka draugam, paziņai un vecākiem ir savs viedoklis un uzskats, ka viņu mīlulis ir pelnījis uzvaru un tas ir tikai pašsaprotami. Labāk priecāsimies par skaisto pasākumu un to, ka mūsu pilsētā ir jaunieši, kas vēlās kaut ko sasniegt un tiecas pēc panākumiem. Priecājos par viesiem dalībniekiem!

P.S. Kaut vairāk Gulbenē rīkotu kulturālus un skaistus pasākumus, kur pavadīt sestdienas vakarus. (Šajā kategorijā neietilpst Kantes kroga ballītes, kur mūsu pilsētas jaunieši ierodas, lai pamatīgi apreibinātos un izvicinātu dūres)

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 11:03

Lerok

Skaists pasakums, skaisti dalibnieki! Viss jau pagajis tikai pozitivas emocijas, ta ka beidzat te diskutet!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 10:37

Pēteris Lauras tētis

Neko ,neviens,nevienam nav maksājis.Paldies par atbalstu un atsaucību.Uzzināju daudz jauna par Lauru.Visas meitenes bija savdabīgas,skaistas,zēni skaisti,stalti.Lai visiem veicās!Esiet pzitīvi,uzvarētāji ir visi.Paldies pedagogiem!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 07:50

Niknais

Vispaar zeel taas Daciite bija, ka bez titula.. Nu nekas, kaa jau rakstiits, goda lente... Kas te njirgaajaas? :d Bet zuurijaa manaami nesmukumi, tas gan! Korupcija pat tur sit augst vilni!

pirms 9 gadiem, 2011.03.01 00:05

skatītāja

tiešām visas skaistas bija, ipaši Elīna patika...

pirms 9 gadiem, 2011.02.28 23:41

Vietējās ziņas