Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraugās ceļojumu apdrošinātājus 9

Trīs firmas šogad nodrošinās Gulbenes novada domei aviolidojumu, ceļojumu apdrošināšanu. Šīs firmas ir SIA “Averoja”, SIA “Explain” un SIA “Transporta aģentūra Irbe LNK”. Šo informāciju ir publiskojusi pašvaldība.

Pavisam savus piedāvājumus pašvaldībai bija izteikuši četri pretendenti. Iepirkuma tehniskajā specifikācijā norādīts, ka pakalpojumu paredzamā kopsumma ir 41 999 eiro apmērā bez pievienotās vērtības nodokļa.

Novada domes 128 personām gada laikā ir plānota došanās uz Argentīnu, Azerbaidžānu, Beļģiju, Dāniju, Franciju, Grieķiju, Gruziju, Itāliju, Lielbritāniju, Maltu, Moldovu, Nīderlandi, Norvēģiju, Poliju, Portugāli, Rumāniju, Slovākiju, Spāniju, Turciju, Ungāriju, Vāciju.

Pavisam ir plānoti 40 braucieni.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Hugo

Kur tad vēl braucieni ar busiem uz Krieviju, Igauniju un Lietuvu. Tūrisma firma! Piemēram, aktīvākā ceļotāja Guna Švika vat pateikt, kāds Gulbenes novadam ir ieguvums no šiem tūkstošiem veikto ceļojumu?

pirms 2 gadiem, 2017.02.14 17:17

šofera dēls

Kāda tad pieredzes apmaiņa ir plānota Argentīnā?

pirms 2 gadiem, 2017.02.14 18:01

Hi

Nu principā nesliktas valstis izvēlētas. Riktīgas ekskursijas par komandējuma naudu. Argentīna, Portugāle, Spānija-tur noteikti superīga pieredze par daudzdzīvokļu māju siltināšanu un energoefektivitāti!
Rumānija, Turcija, Moldova-sociālie jautājumi.
Vācija, Beļğija, Francija-izglītības jautājumi.
Nu galu galā ne par savu naudu jābrauc, brauks kur piedāvā!
Bet vai novada iedzīvotāji tiks informēti par ieguvumiem, iespējām un nepieciešamību pēc šàdām izklaidēm?

pirms 2 gadiem, 2017.02.14 21:18

kur var pieteikties

Forši būt deputātam. Vai domes deputātu d.Ir.slaižai.

pirms 2 gadiem, 2017.02.14 21:22

Sandisk

Nu būs normāli, apmaksāti ceļojumi izredzētajām personām un par to vēl algu maksās, kur vēl labāk? Diez kāds Gulbenes novada iedzīvotājiem labums no tā, ka Švika aizbrauks uz Lielbritāniju? Angļu valodu tāpat nerubī, bet šopingam jau to nevajag.

Būtu braukuši uz apkārtējām pilsētām (Madona, Rēzekne, Smiltene, Valmiera) pamācīties, kas ir pilsēta un kāpēc Gulbene tikai uz papīra ir pilsēta.

pirms 2 gadiem, 2017.02.15 09:20

GULBENES PAGASTS

PILNĪGI PIEKRĪTU! KAD DOMĒ BŪS 100% ROTĀCIJA? VAIRS IZTURĒT NEVAR TOS PADOMJU LAUKU STAGNĀTUS, IESĒDUŠIES UN EKSISTĒ! LAI NĀK JAUNI VAROŠI CILVĒKI AR IZGLĪTĪBU SAVĀ SPECIALITĀTĒ UN NOMAINA ŠOS STAGNĀTUS! GRIBĒTĀJU NAV MAZ!

pirms gada, 2017.02.18 12:46

aDATA

Acīmredzot, paši sev naudu atrod, bet par pārējiem pat negrib likties ne zinis. Tāpat no šiem braucieniem nekādas jēgas nebūs, jo izskatās, ka vairums valstu ir silto zemju. Atpūsties brauks, protams!

pirms 2 gadiem, 2017.02.15 14:31

Vija

128 personām 40 braucieni. Nav slikti. Citi pat nelaimes gadījumu apdrošināšanu nevar atļauties.Gribējām brīvo Latviju Eiropā, saņēmām. Mūsu novada "GUDRĀS" galvas uz nodokļu maksātāju rēķina var atļauties vizināties no mājām uz darbu un atkal uz mājām, jo tamdēļ jau tie autiņi ir iepirkti, var atļauties saņemt vismaz četras minimālās algas mēnesī, veselības un nelaimes, tagad arī ceļojumu apdrošināšanas, kur vēl visas pārējās ekstras...bet nodokļu maksātājiem tik nākas uz to visu noraudzīties no malas, un pacepties komentāros...kas notiek...

pirms 2 gadiem, 2017.02.15 16:18

domistiem un tml

Tik pamēģiniet iebilst pret neapliekamā ienākuma palielināšanu ( domā 350.00), jo redz, tas skars pašvaldību budžetus!
Tikuši ( pa lielam, caur pazīšanos) ērtos krēslos, dzīvo stipri pārāk par vidējo nodokļu maksātāju. Tik uz priekšu, uz augšu!
Attopieties!
Un mēs paši, beidzam tak to pieļaut!

pirms 2 gadiem, 2017.02.16 14:59

Vietējās ziņas