Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraugās projektētāju

Gulbenes novada sociālā dienesta ēkas pārbūvi projektēs un autoruzraudzību veiks akciju sabiedrība „Komunālprojekts”. Uzņēmuma piedāvātā līgumcena pašvaldībai ir  18 648 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Šāds lēmums pieņemts 2.decembrī – liecina publiski pieejamā informācija.

Pavisam šajā publiskajā iepirkumā bija trīs pretendenti. Iecerēta novada sociālā dienesta ēkas energoefektivitātes paaugstināšana.

Domē lēsts, ka projekta izstrādei būs nepieciešami aptuveni 30 000 eiro, kurus vajadzēs aizņemties no Valsts kases. Iecere akceptēta 27.oktobra domes sēdē. 

Ir doma siltināt ne tikai sociālā dienesta administratīvās ēkas ārsienas, bet arī grīdas un garāžas. Projekta gaitā būs nepieciešama arī sociālā dienesta iekštelpu pārbūve, starpsienu izbūve. Projektu ir paredzēts izstrādāt pavasarī, lai vasarā varētu veikt siltināšanu un renovāciju Gulbenē, Dīķa ielā 1.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas