Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izraugās projektētāju telpu pārbūvei 2

Lizuma pagasta pārvaldes telpu grupas pārbūves būvprojektu izstrādās un autoruzraudzību veiks Jelgavas SIA “Joe” par 5628 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa. Šīs firmas pakalpojumi izraudzīti no pavisam trīs uzņēmumu piedāvājumiem, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Jau rakstījām, ka 31.martā Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par Lizumam tik ļoti vajadzīgā bērnudārza izveidi “Akācijās” (pagastmājas ēkā) pielāgotās telpās pirmajā, kā arī otrajā stāvā. Savukārt 21.aprīļa domes sēdē vienprātīgi lēma, ka ēkai ir jāizstrādā būvprojekts tikai tāpēc vien, ka namā savulaik ir izjauktas nesošās sienas, cilvēki nevar justies droši. Tikai pēc būvprojekta izstrādes un tā izlikšanas publiskai apskatei Lizuma pagastmājā deputāti pieņems galīgo lēmumu par to, būt vai nebūt šajā ēkā bērnudārzam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mamma

Joprojām ceru, ka arī 5gadniekiem un 6gadniekiem tiks piemērotas telpas zem bērnudārza jumta. Nesaprotu, kāpēc Lizuma direktores skatījumā pirmsskolas iestādē jābūt grupiņām līdz 4 gadiem.

pirms 4 gadiem, 2016.06.30 19:33

būs kā būs

Droši vien tāpēc, ka nav runa par Lizuma bērnudārza izveidošanu, bet telpu pielāgošanu Lizuma vidusskolas vajadzībām mazo bērnu grupiņām. Nebūs Lizumam atsevišķs bērnudārzs, tā taču tika pateikts iedzīvotāju sanāksmē. Vienkārši ērtāk tagad visiem saukt šo pārbūvi par bērnudārzu un veidojas pārpratumi.

pirms 4 gadiem, 2016.06.30 20:00

Vietējās ziņas