Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izremontē dušas telpas un veļas mazgātavu

Jau augusta otrajā pusē iedzīvotāji, kuriem tas ir nepieciešams, varēs atsākt izmantot dušas telpas, kā ar veļas mazgātavas pakalpojumus Sociālā dienesta telpās, jo remonts jau rit uz galu. Par to informē Gulbenes novada Sociālā dienesta vadītāja Marija Kalvāne.

"Cilvēki jau tagad zvana un interesējas, kad varēs nākt un mazgāt veļu vai izmantot dušu," saka M.Kalvāne un piebilst, ka tāpat kā iepriekš varēs izmanot arī friziera pakalpojumus.


Gulbenes novada dome informē, ka projekts par veļas mazgātavas un dušas telpas renovāciju norisinās Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" gaitā.


Projektā tika noslēgts līgums ar SIA „Siltumkomforts" par telpu renovāciju. Darbi Sociālajā dienestā jau gandrīz ir pabeigti, un apmeklētāji var novērtēt projekta rezultātus - renovētas divas telpas, nomainīti vairāki logi un durvis, kā arī dušas telpas ģērbtuvēs ir jauni skapīši. Šobrīd norit projekta noslēguma dokumentācijas gatavošana.


Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 9993.88 lati no kuriem 75 procentus jeb 7495,41 latu sedz fonds, 25 procentus no attiecināmajām izmaksām - Gulbenes novada dome.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas