Izsaka idejas, kur varētu izvietot gulbjus 1

Gandrīz visām pagastu pārvaldēm ir vīzija par to, kur, cik un kādi gulbji varētu būt uzstādāmi konkrētajā teritorijā. Par to informē Gulbenes novada dome.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica stāsta, ka marta nogalē kopā sanāca Gulbenes novada domes darba grupa, kura virza akcijas „100 gulbji Latvijas simtgadei” norisi. Darba grupa iepazinās ar pārvalžu iesniegto informāciju, kā arī vienojās par turpmāko darba gaitu.

Akcijas mērķis ir iegūt kvalitatīvu, izteiksmīgu un tehniski izstrādātu Gulbenes novada simbola gulbja materializēšanu telpā un laikā, veicinot mūsu novada atpazīstamību visplašākajā mērogā.

Piemēram, ir ideja, ka Beļavā gulbis varētu atrasties Ozolkalnā pie Kāzu muzeja, Druvienā – pie muižas dīķa, Rankā – pie kultūras centra vai pie kultūrvēsturiskā mantojuma centra.

Akcijā “100 gulbji Latvijas simtgadei” aicināti piedalīties ikviens – gan fiziskas, gan juridiskas personas, personu un interesentu grupas. Akcija norises laiks ir no 2014. līdz 2018.gadam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es.

vai nebūtu ,laiks sakopt Dzirnavu dīķa apkārtni,jo tur jau uzturas gulbīši
un varētu būt arī skulptūras.....

pirms 7 gadiem, 2014.04.04 09:08

Vietējās ziņas