Izsaka pateicību civiliedzīvotājiem par pusaudža glābšanu Stradu pagastā 1

Diviem Gulbenes iedzīvotājiem Kasparam Kallasam un Ziedonim Lazdiņam – pateicību par  nesavtīgu palīdzību un aktīvu iesaistīšanos personas meklēšanas pasākumos 11.jūlijā Gulbenes novadā izsaka Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Imants Mitrošenko.
Šo informāciju publiskošanai “Dzirkstelē” ir nodevis Valsts policijas Gulbenes iecirkņa priekšnieks Ilmārs Ginevičš.
Jau rakstījām, ka 11.jūlijā Stradu pagastā tika veikti vērienīgi meklēšanas darbi, lai atrastu mežā nomaldījušos jaunieti, kurš todien devies mežā ogot. Sākotnējā informācijā liecināja, ka jaunietis ogojis kopā ar grupu cilvēku, taču nebija iznācis no meža masīva norunātajā laikā un vietā. Sākotnēji, izbraucot policijas norīkojumam, tika izmantoti dienesta transportlīdzekļa skaņu signāli, lai tie palīdzētu jaunietim izkļūt ārā no meža. Vēlāk tika pieņemts lēmums paplašināt meklēšanas apjomus, iesaistot vairāk policijas spēkus, kā arī zemessardzi un Nacionālo bruņoto spēku helikopteru. Meklēšanā iesaistījās arī privātpersona Kaspars Kallass, kurš ar kvadriciklu palīdzēja dienestiem pārmeklēt biezo meža masīvu. Veicot detalizētu meža pārmeklēšanu, pulksten 21.40 jaunietis tika atrasts izmircis un nosalis. Policijas un zemessardzes darbinieki pēc iespējas ātrāk cietušo nogādāja līdz NBS helikopteram, ar kura palīdzību cietušais tika nogādāts mediķu aprūpē.
Ziedonis Lazdiņš kā atbildīgais par Gulbenes stadionu sadarbojās, nodrošinot helikopteram nosēšanās vietu pilsētā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Dzintra

Es ari no visas sirds pateicos mūsu tautiešiem par paldzibu.Labie darbi ir ietakstiti tur Debesīs, tie noteikti jums atmaksasies uz zemes.

pirms gada, 2019.07.19 14:39

Vietējās ziņas