Izsludina ekspreskonkursu “Tehnodzeja”

Skolēniem, studentiem un jaunajiem zinātniekiem tiek izsludināts dzejas un oriģinālāko galda lampu konkurss. Par to informē projekta "Tehnodzeja" koordinatore Egita Kancēna.

Neatkarīgi no literārā stāža dzejas konkursā var piedalīties ikviens skolēns, students un jaunais zinātnieks, kas raksta dzeju. Savukārt galda lampu konkursā var piedalīties ikviens jaunais tehniķis.
Konkursa uzvarētājiem ar dzejoļu lasījumiem un galda lampu izstādi būs iespēja piedalīties vienā no Dzejas dienas pasākumiem - Tehnodzejas vakarā, kas norisināsies 15.septembrī Rīgas Tehniskajā Universitātē, kā arī saņemt nelielas pārsteiguma balvas.

 

Dzejoļu un oriģinālāko galda lampu dizainu vērtēs kompetenta žūrija. Darbos par galveno kvalitātes kritēriju tiks izvirzītas autora paustās emocijas un oriģinalitāte, kas izteikta vai parādīta atzīstamā literārā vai tehniskā līmenī.


Dzejoļus konkursam var iesniegt ar savu vārdu vai literāro pseidonīmu, pievienojot kontaktinformāciju. Darbu vēlamais apjoms ir no pieciem līdz desmit dzejoļiem. Savukārt oriģinālāko galda lampu īpašnieki tiek lūgti iesniegt galda lampu fotogrāfijas vai skices.


Konkursa organizatori neierobežo dzejoļu tematiku vai tehnisko risinājumu amplitūdu.


Dzejoļus un galda lampu fotogrāfijas, pievienojot autora kontaktinformāciju, līdz 10.septembrim jānosūta ekspreskonkursa organizatoriem uz e- pastu "infocentrs@rtu.lv". Konkursa nolikums atrodams "www.rtu.lv" sadaļā "Aktualitātes".

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas