Izsludina fotokonkursu "Parādi, kā šķiro tu!"

Atkritumu šķirošana sākas jau virtuvē. No tiem, kuri to nedara, bieži dzirdams arguments par pārāk mazu virtuvi, kurā nav iespējams izvietot trīs vai vairākas atkritumu tvertnes. Taču ierobežotā telpa nav šķērslis atkritumu šķirošanai. Šķirot atkritumus mājās var pavisam vienkārši un pat radoši!

Lai popularizētu labās prakses piemērus, Latvijas Zaļais punkts AS, atkritumu apsaimniekošanas operators SIA "ALBA" un Gulbenes novada dome aicina Tevi piedalīties fotokonkursā par atkritumu šķirošanu mājās!  

Dalībnieku uzdevums ir portālā Draugiem.lv http://ej.uz/1bif augšupielādēt vai uz e-pastu sandra@ekomedia.lv atsūtīt nelielu aprakstu un fotogrāfiju, kas ataino atkritumu šķirošanas procesu mājās. Darbu iesūtīšana līdz 31.augustam (ieskaitot). Fotogrāfiju maksimālais izmērs un formāts: līdz 8 MB, JPG.

 

Visradošākais atkritumu šķirotājs saņems dāvanu karti 30 Ls vērtībā no veikala SUPERNETTO un Latvijas Zaļais punkts piešķirs arī trīs veicināšanas balvas: auduma iepirkuma maisiņus un īpašus T-kreklus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas