Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsludina Pagalmu konkursu

Turpinot aizsāktās tradīcijas, jau trešo gadu pēc kārtas Lielās talkas organizatori aicina ikvienu Latvijas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāju piedalīties Lielās talkas Pagalmu konkursā un līdz 23.oktobrim iesūtīt informāciju par savu pagalmu, kam nepieciešami uzlabojumi.

Konkursa kārtībā tiks izvēlēti pieci pagalmi, kuriem Talkas organizatori sadarbībā ar piesaistītajiem sponsoriem, atbildīgajām valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nozaru ekspertiem izstrādās labiekārtošanas plānus un kopā ar pašiem pagalma iedzīvotājiem Lielās talkas dienā uzsāks reālus sakopšanas darbus.

 

Konkursa pieteikumus var iesūtīt - LPS, Mazā Pils iela 1, Rīga, LV - 1050, ar norādi "Lielās talkas Pagalmu konkurss" vai rakstot uz e-pastu "andra.miklucane@talkas.lv". Par to informē Lielās talkas administratore Andra Miklucāne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas