Izsniedz mācību kuponus un iesaista darbos

Šobrīd ir izsniegti pirmie četri kuponi 500 latu apmērā nodarbināto profesionālai apmācībai, kā arī bezdarbnieki sākuši strādāt sabiedriski derīgos darbus. Viņi saņem par to 100 latu stipendiju, no kuras netiek novilkti nodokļi.

Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiāles vadītājs Vladimirs Lituņenko norāda, ka vēl joprojām personas, kuras darba vietā nodarbinātas līdz 20 stundām nedēļā, var izmantoto iespēju mācīties.

 

Mācības tiek apmaksātas, un mācoties cilvēks saņem arī ikmēneša stipendiju - 70 latus. Šajā pasākumā šogad var iesaistīties 24 nodarbinātie, nākamgad - 48.

 

Pasākumā ir ieplānots līdz 2013.gadam, un valstī kopumā šajā pasākuma tiks iesaistīti 11 000 nodarbināto. Koordinējošā eksperte šim pasākumam Gulbenes filiālē ir Inga Apsīte, tālrunis 64473021 un sīkāku informāciju par pasākumu var iegūt pie viņas.


V.Lituņenko uzsver, ka šobrīd ir uzsākts aktīvs nodarbinātības pasākums, kur darba devējs ir pašvaldība. Bezdarbnieks, iesaistoties šajā pasākumā un strādājot sabiedriski derīgos darbu 40 stundas nedēļā, nopelna stipendiju 100 latu apmērā.

 

Gulbenes filiālei šajā pasākumā jāiesaista 225 bezdarbniekus. Vēl ir brīvas vietas Gulbenes pilsētas iestādēs. Tuvāka informācija aģentūras Gulbenes filiāles 3.kabinetā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas