Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsolē pārdos bērnudārza ēku

Bijušā Beļavas bērnudārza “Zvaniņš” ēku ar nosaukumu “Vienības iela 6” Gulbenes novada dome vēlas pārdot izsolē.

Pagasta pārvaldes vadītājs Aivars Rakstiņš “Dzirkstelei” saka, ka bērnudārzs jau trīs mēnešus kopš 1.septembra atrodas vienā ēkā ar pagasta pārvaldi’ Avotu ielā 2. “Bērnu skaits ir samazinājies. Bērnudārzs ir telpās, kur agrāk bija pagasta pārvalde. Pārvaldes darbinieki tagad ir otrajā stāvā,” viņš stāsta.

A.Rakstiņš uzsver, ka telpas Vienības ielā 6 jau kļuvušas par lielām nelielajam bērnudārza audzēkņu skaitam.

Pašvaldība Beļavas īpašumu “Vienības iela 6”, kas sastāv no 0,73 hektāriem zemes un divām ēkām, vēlas pirmajā izsolē pārdot par 12 600 eiro sākumcenu. Tāds ir novada domes 24.novembra sēdes lēmums. Pašvaldības vadītāja vietnieks Andis Caunītis norādīja, ka ir svarīgi pārdot īpašumu pēc iespējas ātrāk, lai ziema nepazeminātu šā objekta vērtību.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas