Izsolīs fermas un dzīvokļus

Piecos gadījumos Gulbenes novada deputāti 25.oktobra domes sēdē nobalsojuši par pašvaldības nekustamo īpašumu pārdošanu, rīkojot izsoli. Runa ir par trim dzīvokļiem un divām bijušo fermu teritorijām.

Pirmoreiz plānots izsolīt nekustamo īpašumu “Ābelītes-2” Vecstāmerienā. Īpašums sastāv no dzīvokļa 72,4 kvadrātmetru platībā un pie tā piederošā kopīpašuma – būves un zemes - domājamajām daļām. Izsoles sākumcena – 1900 eiro.

Atkārtoti, jo iepriekšējās izsoles bija nesekmīgas, paredzēts interesentiem piedāvāt vairākus dzīvokļus Gulbenē, Viestura ielā.

Nekustamo īpašumu Viestura ielā 29-5, kas sastāv no divistabu dzīvokļa 52,5 kvadrātmetru platībā un pie tā piederošajām kopīpašuma – būvju un zemes - domājamajām daļām, izsolīs jau piekto reizi. Šoreiz noteiktā sākumcena ir 400 eiro.

Jau piektā izsole tiks rīkota arī nekustamajam īpašumam Viestura ielā 29-6. Tas sastāv no vienistabas dzīvokļa 31,3 kvadrātmetru platībā ar tam piederošajām kopīpašuma – būvju un zemes – domājamajām daļām. Noteiktā izsoles sākumcena – 200 eiro.

Līgo pagastā pirmoreiz izsolīs nekustamo īpašumu “Ferma”, kas sastāv no divām zemes vienībām 3,92 hektāru kopplatībā un 3 ēkām. Izsoles sākumcena – 6600 eiro. Līgo pagastā pirmo izsoli rīkos arī nekustamajam īpašumam “Komplekss”, kas sastāv no 1,88 hektāriem zemes un vienas ēkas. Izsoles sākumcena – 5200 eiro.
-

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas