Izspēlē “Jaunos Rīgas sargus” 1

Nākamajai kārtai virza komandas "Gulbenes UVD" un "Dinamīts"
Šodien, 24.oktobrī, Gulbenes sporta centra stadionā notika patriotiska piedzīvojumu un izaicinājumu spēle "Jaunie Rīgas sargi". Par iespēju būt labākajiem cīnījās deviņas Gulbenes rajona jauniešu komandas: "52 franki", "Dinamīts", "Lejasciemieši", "Zvaigznīte", "Dzejnieki bez iedvesmas",. "Gulbenes UVD", "Adventūristi", "Mexika", "Jandze" . Uzvarēja komandas "Gulbenes UVD" un "Dinamīts", kuras guva iespēju piedalīties nākamajā spēles kārtā.

Spēles dalībnieki vecumā no 14 līdz 19 gadiem izdzīvoja spēles leģendu, kas balstīta uz Brīvības cīņu notikumiem un sacentās par ātrākās, precīzākās, gudrākās un saliedētākās komandas titulu. Spēles aktivitātes norisinājās visu dienu.

Organizatori pārsteigti par komandas motivāciju

Spēles "Jaunie Rīgas sargi" mērķis ir popularizēt Jaunsardzes kustību un Nacionālos Bruņotos Spēkus pusaudžu un jauniešu lokā, saistošā veidā veicinot jauniešu patriotisko audzināšanu un pilsoniskās apziņas stiprināšanu. Gulbenes komandas pierādīja, ka ir sportiskas un kareivīgi noskaņotas.


Par uzvarētāju komandas "Gulbenes UVD" motivāciju, kāpēc viņi nolēma piedalīties šajā spēlē, ir pārsteigti spēles organizatori, jo neviena komanda līdz šim nav pieteikusi sevi tik dedzīgi, stipri, cēli un patriotiski. Komandas dalībnieki: Viktorija, Sabīne, Silva, Kaspars, Uvis un Didzis saka, ka kādam kļūst svarīga virtuālā, kādam alkohola, vēl kādam narkotiku pasaule. Bet ir arī citi - tādi kā mēs, kuri ir gatavi izdzīvot leģendu, kas senčiem bijusi realitāte, apgūt to, kas viņiem bija pašsaprotams, lai pa īstam spētu novērtēt to, kas mums ir - neatkarību.

Šādas aktivitātes aizrauj

Komandas "Dzejnieki bez iedvesmas" dalībnieces Madara Stapāne, Kristīne Meļčenko un Laura Briede "Dzirkstelei" saka, ka šādas aktivitātes aizrauj.

"Tā ir iespēja sevi pierādīt un parādīt citiem, ko mēs varam. Spēle ir ļoti interesanta, nebija vienveidības, jo uzdevumi bija ļoti dažādi. Ir iespēja arī satikt jaunus draugus un pacīnīties ar konkurentiem. Katrā ziņā mums nebija grūti veikt uzdevumus," stāsta Madara.

Meitenes piebilst, ka viņas atbalsta šādus pasākumus un, ja tādi notiks vēl kaut kad, tad noteikti piedalīsies atkal.


Noslēgumā komandas saņēma piemiņas rakstus un balvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Pieviltā

A kāpēc par otru komadu, kas pārstāvēs Gulbenes rajonu, nav ne vārda?!!! Nu baigie!!!

pirms 12 gadiem, 2008.10.25 19:06

Vietējās ziņas