Izstādē vienā stendā ar Alūksnes un Apes novadu

No 11. līdz 13.februārim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, tradicionāli notiks izstāde - gadatirgus "Balttour 2011". Gulbenes novads šogad izstādē plāno piedalīties vienā stendā ar Alūksnes un Apes novadu.

Gulbenes novada tūrisma informācijas centra vadītāja Inga Barinska informē, ka kopīgajā stendā tiks piedāvāts iepazīt Latvijas ziemeļaustrumu plašo un daudzveidīgo atpūtas piedāvājumu - no lauku saimniecības ar siera degustāciju līdz greznai atpūtai muižā.

 

"Izstādes organizatori vēlas, lai izstāde šogad ir atraktīva, tādēļ arī mēs pievērsīsim uzmanību dažādām interesantām aktivitātēm. Gulbenes novads ļaus ieskatīties "Silmaču" sētā, kur Bebene un Tomuļu māte visus aicinās jūnijā doties uz Druvienu, Gulbenes novada dienām, kur tiks izspēlētas "Skroderdienas Silmačos". Atkal būs "andele" un varbūt pat vairāk nekā trīs "brūtes pāri". Arī uzņēmēji ir gatavi piedalīties. Vēlmi jau ir izteikusi Vecgulbenes muiža, Kāzu muzejs un bānītis," stāsta I.Barinska.

 

Stendā varēs apskatīt arī mūsu puses raksturīgos amatnieku darinājumus un izmēģināt spēkus ziepju vārīšanā. Īpaša uzmanība tiks pievērsta arī Atzeles deviņsimtgadei. Vēsturiskajā Atzeles novadā ietilpa gan Apes, gan Alūksnes, gan arī daļēji Gulbenes un Balvu novads. No šāgada maija līdz oktobrim visā šajā teritorijā notiks lielā ceļošana, bet par to tuvāk un vairāk varēs uzzināt tieši "Balttour 2011".

 

"Mēs visi, Gulbenes, Alūksnes un Apes novads, esam no vienas puses. Visi esam Vidzemē, taču gribas arī nepazust, būt nedaudz atšķirīgiem un saglabāt tikai sev raksturīgo un interesanto," piebilst I.Barinska.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas