Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstādes apmeklētājus pārsteidz stenda noformējums 3

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā, izstāžu centrā "Ķīpsala", notika 20. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2013". Gulbenes novads kopīgā stendā ar Alūksnes novadu un SIA "Gulbenes-Alūksnes bānītis" tajā reklamēja bānīša 110.jubileju un informēja par tūrisma aktualitātēm un ceļošanas iespējām abos novados.

Izstādes apmeklētājus un tūrisma profesionāļus pārsteidza stenda vizuālais noformējums - stilizētais bānīša vagons. Cilvēki, ieraugot vagonu un dzirdot skaņas signālus, atplauka smaidā un izteica atzinīgus vārdus un uzslavas par stenda izskatu. Apmeklētāji pozitīvi novērtēja arī bānīša vagona iekšpuses iekārtojumu, aktivitātes un degustācijas. Interesenti varēja nogaršot SIA "Mū siers" un z/s "Kalna Pakalnieši" garšīgos sierus, SIA "Vecpāpani" mājās gatavotos vīnus, z/s "Birzupes 2" lauku labumus, kā arī Alūksnes monētas kalšanu un dažādos Alūksnes novada muzeju piedāvājumus.

Pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs" direktore Iveta Kovtuņenko atklāj, ka Latvijas lielākās tūrisma firmas, izstaigājot halli „Apceļo Latviju", atzina Gulbenes Alūksnes stendu par vienu no oriģinālākajiem un saistošākajiem.

Aģentūras tūrisma speciāliste Laura Lulle stāsta, ka cilvēki visvairāk interesējās par aktīvās atpūtas iespējām, īpašiem piedāvājumiem ģimenēm ar bērniem, kā arī konkrētiem objektiem Gulbenes novadā, taču vislielāko interesi izpelnījās bānītis. Apmeklētājiem bija iespēja saņemt abu novadu tūrisma kartes, bānīša jauno bukletu, pasākumu brošūru ar abu novadu un bānīša nozīmīgākajiem pasākumiem šajā gadā, kā arī piecus krāsainus mūsu novada tematisko maršrutu piedāvājumus, ko cilvēki atzinuši par ērtiem un noderīgiem. Ikviens interesents savā īpašumā varēja iegūt arī informatīvos bukletus par mūsu novada pagastiem, aktīvās atpūtas iespējām un naktsmītņu piedāvājumu. Stendā strādāja arī atpūtas parka "Lācītes" pārstāvji, kuri informēja par atpūtas vietas piedāvājumu. Aģentūra pateicas visiem, kas ar savām idejām un atbalstu piedalījās izstādes sagatavošanas darbos un arī norises laikā. Liels paldies tiek teikts arī stenda māksliniekam Ivaram Vecānam.

Trīs dienu laikā izstādi kopumā apmeklēja 23 500 interesentu, no kuriem 4600 bija tūrisma profesionāļi.

Jāpiebilst, ka šajā nedēļas nogalē aģentūras speciālistes piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē "Tourest 2013" Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, reklamējot mūsu novadu Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētajā Latvijas nacionālajā stendā. Iepazīstoties ar Gulbenes novadu, ikviens interesents varēs saņemt tūrisma kartes, iegūt informāciju par tūrisma piedāvājumu un atpūtas iespējām novadā, kā arī uzzināt vairāk par Gulbenes-Alūksnes bānīti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Nu lūk!

Kārtejais dupsējs zem "vīzijas" varda ir klāt! Konkurents? Diez vai. Gulbenietis-parastais, ar izteiktu skaudības apziņu uz jeb ko, uz ik vienu, kurš kaut ko dara un ir sasniedzis. Tipiska gulbeniešu šakāļu daba.

pirms 6 gadiem, 2013.02.18 08:10

vīzija

stāmerienas mušu apķēzītie sieriņi. Iesaku sanītārajai inspekcijai aplūkot šo (Darbnīcu), kurā garmatains tips, ar sasvīdušu rumpi, tērptu speķainā kreklā, nemazgātām rokām ar gariem no pīpēšanas sadzeltējušiem nagiem viļā sieriņus kopā ar saviem izkritušajiem matiem. Tas viss tiek darīts, tumšā aizkvēpušā smēdei līdzīgā virtuvē ar mušu no izkārnijumiem gadu gaitā gandrīz pilnībā satumsušiem logiem, kur kaķi ienākot saimniekam nemaz nejūtas traucēti uz galda, Galdam siera radīšanas procesā tiek uzlikta virsma -cūku kaunamais dēlis. Tā sprakšķ malciņa plītiņā un dūc mušu mākoņi no turpat stūrī glabātajiem šmucspaiņiem un sierameistars iemalkodams savu pašbrūvēto, no kura viņam jau pūžņo acis, rada gulbenes novadam, tūrisma piesaistei, brīnumgardos Stāmerienas sieriņus.

pirms 6 gadiem, 2013.02.16 12:49

:)

Jauka ziņa.Beidzot kas labs atgadījies. :)
Bānītis rullē.

pirms 6 gadiem, 2013.02.16 10:00

Vietējās ziņas