Iztīra kanalizācijas aku 3

Šodien redakcijā saņēmām priecīgu ziņu no Līgo pagasta iedzīvotājas Maijas Ošas, kura pavēstīja, ka beidzot problēma ar kanalizācijas aku, kura ilga vairākus mēnešus, esot atrisināta.

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka jau kopš jūlija M.Ošas piemājas dārzā no akas nāk ārā kanalizācijas ūdeņi, tāpēc ka sistēma, viņasprāt, kaut kur ir aizdambējusies ciet. Par notikušo problēmu viņa ziņojusi pašvaldībai, bet palīdzību no pagasta vairākus mēnešus neizdodas sagaidīt. Līgo pagasta padomes priekšsēdētājs Uldis Doņuks "Dzirkstelei" apstiprina to, ka vakar kanalizācijas aka esot iztīrīta un problēmu turpmāk ar to nevajadzētu būt. "Iepriekš iztīrīt aku traucēja laika apstākļi, bija aizputināts un tas apgrūtināja veikt nepieciešamos darbus. Ceturtdien mēs cīnījāmies. Tīrījām šo kanalizācijas aku gan ar tehnikas palīdzību, gan arī strādnieki veica nepieciešamos tīrīšanas darbus," saka U.Doņuks.

Vēl šīs nedēļas sākumā M.Oša laikrakstam stāstīja, ka viņas tīrums joprojām ir applūdis ar kanalizācijas ūdeni, kurš, iespējams, ietekot arī upē. "Vasarā akas traucēja iztīrīt auzu lauks, tagad noteikti ir citas aizbildināšanās, tāpēc arī nekas netiek darīts," teica M.Oša.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kanalizācijas Serviss

"Kanalizācijas Serviss" piedāvā: Asenizācijas pakalpojumus, tauku uztvērēju un drenāžu tīrīšanu, mazgātavu apkalpošanu. Aizsērējumu likvidācija. Notekūdeņu un kanalizācijas atsūknēšanu. Apkalpojam sūknētavas. Tilpumi līdz 12 m3. Zinoši meistari ieteikts labāko Jūsu kanalizācijas problēmu risinājumu bez maksas.

Strādājam : Rīga, Rīgas rajons, visa Latvija, bez brīvdienām.

Tālr.: 27020202
info@kanalizacijasserviss.lv
www.kanalizacijasserviss.lv

pirms 7 gadiem, 2013.07.24 12:51

w

tas jāieraksta Latvijas vēsturē.Tāda nozīmīga ziņa:))))))

pirms 12 gadiem, 2008.12.07 11:30

Vietējās ziņas