Izveido Druvienas pagasta attīstības biedrību

Druvienas pagastā ir izveidota attīstības biedrība "Pērļu zvejnieks". Lēmumu par biedrības izveidi 15.aprīlī pieņēma 14 cilvēku grupa. 21.aprīlī Uzņēmumu reģistrā tika iesniegts pieteikums reģistrēt jauno veidojumu. Par Druvienas pagasta attīstības biedrības valdes priekšsēdētāju ir ievēlēts sporta skolotājs Jurijs Gjačs. Valdē strādās arī Druvienas pamatskolas direktore Velga Černoglazova un pagasta padomes priekšsēdētāja vietnieks Juris Graumanis.

"Biedrība tika izveidota ar mērķi rast iespēju pagastam kaut kādā veidā piesaistīt papildu līdzekļus, rakstot dažādus projektus, jo ideju mums pietiek, piemēram, starp aktivitātēm ir skolas sporta laukuma sakārtošana un tamlīdzīgi. Arī biedrības nosaukumu izraudzījāmies ar dziļu domu," saka Druvienas pagasta padomes sekretāre Inese Zvejniece.

 

Jau nākamajā mēnesī ir iecerēts iesniegt vairākus projektus biedrības "Satekas" mazo projektu konkursā.

 

"Pirms katra projekta izstrādes un iesniegšanas rūpīgi izvērtēsim mūsu iespējas to līdzfinansēt. Ja arī uzreiz pašreizējā situācijā nav iespējams startēt ar lieliem projektiem, tad pamazām gan ir iespējams kaut ko paveikt pagasta labā," piebilst I.Zvejniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas