Izveido zīmolu “Ražots Gulbenes novadā” 2

“Ar patiku visi skatāmies uz atraktīviem tirgotājiem, kuri ir padomājuši par to, kā interesantāk pasniegt savu preci un kā reklamēt sevi. Pirmie šajā ziņā citiem piemēru ir rādījuši Marija un Vilis Kļaviņi no Stāmerienas, kuri vienmēr savus mājražojumus pircējiem demonstrē atbilstošos stilizētos tautastērpos,” ar “Dzirksteli” iespaidos par 15.februārī notikušo Zaļo tirdziņu saka tā organizatore Iveta Kovtuņenko. Foto par pēdējo zaļo tirdziņu šeit.

Viņai padomā esot ideja par apmācības kursiem, kuru laikā tirgoties gribētāji varētu gūt un nostiprināt iemaņas pārdošanas mākslā. Par to domājot arī pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”. Tālab ir radīts zīmols “Ražots Gulbenes novadā”, kuru akceptējuši gan novada būvvaldes, gan domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas eksperti.


Pirmoreiz šo zīmolu Gulbenes Zaļā tirdziņa apmeklētāji varēšot redzēt un vizuāli novērtēt aprīlī, kad tirgošanās atsāksies Jaunatnes parkā. Zīmols greznos tirgotāju galdiņus.


Bet pagaidām Zaļas tirdziņš norit Gulbenes dzelzceļa stacijā. Nu bija jau otrā reize. Gan tirgotāju gan pircēju bija daudz.


“Protams, ka pārtiku vienmēr pērk visvairāk. Taču arī amatnieku piedāvājums ir pieprasīts. Paldies uzņēmējam Aivaram Klesmanim, kura nodrošinātais autobuss uz staciju atveda aptuveni 25 pircējus. Daudzi uz tirdziņu brauca arī ar savām personīgajām automašīnām vai nāca kājām. Paldies Gulbenes Labiekārtošanas iestādei, kura nodrošina galdus tirgotājiem,” saka I.Kovtuņenko.


Kaut arī dzelzceļa stacijas trīs telpas ir plašākas nekā veikalā “Beta” piedāvātās sešas nelielās, vienalga tirgotāju skaits joprojām ir ierobežots. “Šoreiz saslima un ierasties nevarēja pieci tirgotāji. Uzreiz viņu vietā bija citi, kuri gaidīja rindā,” stāsta I.Kovtuņenko.


Aprīlī apritēs divi gadi, kopš Gulbenē ar vietējās pašvaldības gādību reizi mēnesī notiek Zaļais tirdziņš, kas pulcina mājražotājus un amatniekus no tuvienes un tālienes.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas