Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlas firmu ielu projekta pabeigšanai 9

Gulbenes novada dome izsludinājusi iepirkumu līdz 7.martam, lai izvēlētos firmu, kas pabeigs pilsētas ielu seguma rekonstrukcijas 2.kārtas darbus, kas tehnisku un finansiālu problēmu dēļ netika paveikti pērn.

Detalizēti ar iepirkuma noteikumiem var iepazīties Gulbenes novada domes interneta mājas lapā. Par to, ka pašvaldībā šim iepirkumam rūpīgi un pārdomāti gatavojušies, liecina plašais dokumentu klāsts, ar kuru jāiepazīstas visiem pretendentiem. Bez nolikuma papildus sagatavoti vēl 17 pielikumi ar dažādiem argumentiem un prasībām, kas jāievēro pretendentiem.

Iepirkuma nolikums paredz, ka būvdarbu izpildes termiņš būs ne vairāk kā septiņi mēneši no līguma parakstīšanas dienas. Ielu seguma rekonstrukcijas darbi jāveic Gulbenē, Parka ielā; Dzelzceļa ielā, posmā no Rīgas līdz Emzes parkam; Nākotnes ielā, posmā no Blaumaņa līdz Litenes ielai; Lazdu ielā, posmā no Blaumaņa līdz Skolas ielai; Līkā ielā, posmā no Robežas līdz O.Kalpaka ielai; O.Kalpaka ielā, posmā no Blaumaņa līdz Parka ielai; Vidus ielā, posmā no Rīgas līdz Ozolu ielai. Turklāt ietves rekonstrukcijas darbi jāveic Gulbenē, Ābeļu ielā, posmā no Līkās līdz O.Kalpaka ielai.


"Dzirkstele" jau rakstīja, ka Smiltenes SIA "8 CBR" pārtrauca darbu Gulbenē, līdz galam nepabeidzot visu ielu rekonstrukciju 2.kārtas projektu. Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa toreiz teica: "Tāpēc jau projekts neapstāsies. Realizēsim līdz galam. Mēs izmantosim visu paredzēto naudu līdz pēdējam. Termiņā - līdz 2013.gadam - pabeigsim Gulbenes pilsētas ielu rekonstrukcijas 2. un 3.kārtas darbus."


Kopumā no 23 Gulbenes ielām pērn netiks sakārtotas 8. Projekta kopējās izmaksas ir 2,1 miljons latu, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 1,8 miljonu latu apmērā, valsts finansējums - 64,8 tūkstoši latu, pašvaldības līdzfinansējums - 259,4 tūkstoši latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Nez vai domāts izvēlēties firmu līdz šā gada 7.martam? Vai tik pagājušā gada pilsētas ielu tīrīšanas kpnkurss neturpinājās kad sniegs jau bija nokusis.

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 16:36

Bet kurš tad šo iepirkuma komisiju salaida grīstē????

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 15:47

kukŪ

Neuztraucieties, tagad iepirkumus visus regulē Liepiņa kungs, tagad viss būs kārtībā. Vinš tak bija arī Itālijā, gan jau prastīs arī ceļus taisīt

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 13:16

lapsiņa

Vai nu es neko nesaprotu, vai arī te rakstītāji nesaprot kādēļ un ko raksta. Indričeva taču nevada iepirkumu komisiju. Bet laikam kādam viņa tiešām ir uzkāpusi uz varžacīm. Nav miera ne miegā, ne nomodā, Murgi vien rādās.

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 12:44

Tak neprot taisīt ielas. :)) Laikam nekad nav bijuši Vācijā, kur ir ļoti labi ceļi un ielas. :))

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 10:04

????????

Indričeva tikai brauc ar muti,tagad arī brauc pa pagastiem un lej cilvēkiem tukšu pļāpāsanu.Tikai kāda tam visam jēga,vai tad tiešām citi deputāti ,arī tie kuri skaitA SEVI PAR GUDRAJIEM TO NERADZ.

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 09:31

...

Jācer, ka Indričeva ar savu attīstības nodaļu atkal nenolaidīs visu pa burbuli...nav jau Jaungulbenes ielas...

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 08:30

Jā un atkal "pakāsīs" lielu čupu naudas par neizdarību........

pirms 9 gadiem, 2011.02.16 08:20

tol

Paskataties kadas ir ielas tagad. Uz Rigas ielas netalu no Pasta izveidojas bedre un plaisas, uz O.Kalpaka un Skolas ielas ari plaisas. Vai tas ir normals un kvalitativs darbs? Tos proektetajus un darba vaditajus vajag sodit par tadu darbu.Visiem ir po..., galvenajs Eiropas naudu izmantot.

pirms 9 gadiem, 2011.02.15 23:00

Vietējās ziņas