Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlas tranzīta ielu uzturētāju

Tranzīta ielas nākamgad par 29 188,73 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa uzturēs akciju sabiedrības “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes ceļu rajons. Šis bija viens no divu pretendentu piedāvājumiem pašvaldības izsludinātajā publiskajā iepirkumā. Lēmums ir pieņemts 15.novembrī. Gulbenes novada dome šo informāciju ir publiskojusi savā mājaslapā.

Uzņēmuma pienākumi saskaņā ar tehnisko specifikāciju ietver veicamos darbus visos gadalaikos. Ziemā paredzēta arī sniega vaļņu pārvietošana. Vasarā jāveic asfalta bedrīšu aizpildīšana ar šķembām un bitumena emulsiju vai auksto/karsto asfaltu, kā arī plaisu aizliešana ar bitumena emulsiju. Tāpat pienākumos ietilpst arī ceļmalu zāles mehanizētā pļaušana. Pēc pasūtītāja norādes uzņēmumam var nākties uzstādīt vai nomainīt ceļa zīmes un to stabus.

Gulbenē tranzīta ielas stiepjas 7,033 kilometru kopgarumā. Par tranzīta ielām tiek uzskatītas Brīvības, Baložu, Rēzeknes, Rīgas un Blaumaņa ielas. Tās ir daļa no tranzīta ceļiem, kas ved Smiltenes, Madonas, Rēzeknes un Balvu virzienā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas