Izvērtē jauniešu biznesa ideju konkursa pieteikumus 11

Aizvadītajā nedēļā notika Gulbenes novada domes projektu konkursa „Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai” pieteikumu izvērtēšana un pretendentu prezentācijas.  


Kopumā tika saņemti 5 projektu pieteikumi, kurus aizstāvēja to iesniedzēji. Vērtēšanas komisijā darbojās komisijas priekšsēdētājs Andris Vējiņš (SIA „Vējkalni” valdes loceklis, Gulbenes novada domes deputāts), komisijas locekļi: Valtis Krauklis (VAS „Latvijas Attīstības finanšu institūcijas Altum” Gulbenes filiāles vadītājs, Gulbenes novada domes deputāts), Dzintars Poļaks (SIA „ZDZ” valdes loceklis, Gulbenes novada domes deputāts) un Guna Švika (Gulbenes novada domes konsultante - priekšsēdētāja palīdze). Komisijas locekle Elīna Leimane (Valmieras biznesa un inovāciju inkubatora vadītāja) nevarēja ierasties, bet bija sagatavojusi un atsūtījusi savu vērtējumu elektroniski.

Komisijas locekļi iepazinās ar visiem iesniegtajiem projektiem un izvērtēja to atbilstību konkursa nolikumam. Katram pretendentam tika dotas 30 minūtes sava projekta prezentācijai un aizstāvēšanai. Katrs komisijas loceklis aizpildīja projektu vērtēšanas tabulu par katru konkursa pretendentu, piešķirot punktus saskaņā ar konkursa nolikumā minētajiem kritērijiem.

Pirmā savu biznesa ideju prezentēja Liene Baltiņa no Rankas pagasta, kura vēlas attīstīt bērnu apģērbu ražošanas biznesu. Nākamā savu ideju aizstāvēja Evita Taurene no Beļavas pagasta, kura plāno izveidot bērnu atrakciju nomu. Edgars Baldonis no Gulbenes prezentēja savu ideju attīstīt pakalpojumu sniegšanu dažādu izklaides pasākumu laikā un ikdienā. Pēc tam lejasciemiete Elīna Poda komisiju iepazīstināja ar savu ideju ražot un piedāvāt klientiem iegādāties apavus ar īpaši augstu pievienoto vērtību. Noslēgumā savu ideju par dizaina priekšmetu ražošanu aizstāvēja Arvis Rubenis no Stradu pagasta.

Pēc individuālas pretendentu uzklausīšanas un pieteikumu izskatīšanas, uzklausot visus komisijas locekļus un ņemot vērā komisijas izteikto vērtējumu, komisija, atklāti balsojot par katru iesniegto pieteikumu, nolēma: atbalstīt Lienes Baltiņas projektu, piešķirot EUR 2823,76 idejas īstenošanai; atbalstīt Elīnas Podas projektu, piešķirot EUR 1650,00 idejas īstenošanai; atbalstīt Arvja Rubeņa projektu, piešķirot EUR 1200,00 idejas īstenošanai.

Projektu konkursā „Atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai” varēja piedalīties Gulbenes novada iedzīvotāji. Konkursu rīko Gulbenes novada dome sadarbībā ar Valmieras biznesa un inovāciju inkubatoru, un tā mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos novadā, motivējot iedzīvotājus sava biznesa uzsākšanai.


Pievieno komentāru

Komentāri 11

:)

Prieks, ka jauniešiem ir motivācija! Lai izdodās!

pirms 7 gadiem, 2014.07.02 16:52

tukša loze

Gaisa piļu cēlāji-apskatīsimies pēc gada,vai kāds vēl ķepurosies vai visi būs nogājuši uz grunti.

pirms 7 gadiem, 2014.07.02 17:11

Loders

Labāk sēdēt kā tev pliku p*** mauriņā strēbt divlitreni un gaudot kā esi par dumju lai kaut ko izdarītu? :D

pirms 7 gadiem, 2014.07.10 14:19

pastala

Vai nevarētu nedaudz konkrētāk-ko nozīmē apavi ar īpaši augstu pievienoto vērtību?

pirms 7 gadiem, 2014.07.02 17:49

es

pastalas arī ražos

pirms 7 gadiem, 2014.07.02 21:30

oi!

Pastalas ar swarovsky kristāliem:)

pirms 7 gadiem, 2014.07.03 09:57

maxvels smārts

Kurpes papēdī būs iebūvēts jaunākā modeļa iphone.

pirms 7 gadiem, 2014.07.03 13:48

mmm

šķiet, ka tās ir tās pašas kurpes, kuras jau uzsāka ražot Laila Uiska, bet kuras "nerullēja" astronomisko cenu dēļ.

pirms 7 gadiem, 2014.07.03 14:47

nu re ku jauki

Laila jau miljonāre un savu biznesu pārdod jaunajiem censoņiem,lai tie arī iekož tajā naudīgajā pīrāgā.

pirms 7 gadiem, 2014.07.03 17:30

Vietējās ziņas