Izvērtē pilsētas skaistākās svētku rotas 2

Decembrī Gulbenes pilsētas pārvalde organizēja konkursu „Ziemassvētku rota pilsētā", kura gaitā izvērtēja iedzīvotāju un juridisko personu Ziemassvētku mākslinieciskās domas lidojumu.

Pilsētas pārvaldes vadītājs Osvalds Lucāns informē, ka konkursā par veiksmīgāko Ziemassvētku rotājumu tika izraudzīti vairāki objekti dažādās grupās. "Viena no pirmajām labāk un gaumīgāk izrotātajām privātmājām bija skatāma Blaumaņa ielā 4.


Par skaistāk izrotāto māju un mājas apkārtni tika atzītas mājas: Krasta ielā 16a, Gala ielā 3, Miera ielā 6, Jasmīnu ielā 4 un Rīgas ielā 39. Juridisko personu skaistākās āra eglītes mūs priecēja pie SIA "Alba", SIA „Rubate" un SIA „Konto"," stāsta O.Lucāns.

 

"Skaistākie māju skatlogi un fasādes bija: Rīgas ielas spēļu zāles „Bingo" skatlogi (SIA „Desli"), Rīgas un Bērzu ielas krustojumā SIA „Samax" - banku māja, Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeja logu arkas, SIA „Aiva" Blaumaņa ielā 55 un Rīgas ielas veikala "Elvi" skatlogi."


Pilsētas pārvaldes vadītājs pateicas ikvienam par izpratni un pilsētas vizuālā tēla popularizēšanu, kas viennozīmīgi iepriecināja gan pilsētniekus, gan arī ciemiņus.

 

"Visi iepriekš minēto uzņēmumu pārstāvji un māju īpašnieki būs laipni gaidīti Gulbenes pilsētas dzimšanas dienas pasākumā februārī. Ielūgumi tiks piegādāti personīgi," piebilst O.Lucāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ir jau labi, ka cilvēki cenšas kaut ko rotāt arī šajos laikos. Mazliet smīdina tikai tas, ka pie mums viss kā greizo spoguļu karaļvalstī - par "mākslinieciskās domas lidojumu" vērtējumu dod tie, kas no mākslas stāv ļoti tālu...

pirms 9 gadiem, 2011.01.08 14:44

Vietējās ziņas