Izvērtēs pilsētas skaistākos svētku noformējumus 2

Lai Gulbenē radītu svētku noskaņu, sagaidot Ziemassvētkus un jauno gadu, pilsētas pārvalde ikvienu iedzīvotāju aicina piedalīties konkursā "Ziemassvētku rota pilsētā", informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Iedzīvotāji, uzņēmumi un iestādes tiek aicināti izdekorēt ēku fasādes, pagalmus un skatlogus.
"Konkursam var pieteikt savu, kaimiņa vai kādu pilsētā pamanītu izrotātu un izgaismotu objektu. Aicinām ikvienu pievērst uzmanību spožām iestāžu un uzņēmumu namu fasādēm, izgaismotām privātmājām un to apkārtnei, daudzdzīvokļu māju balkoniem, lodžijām, kurus saimnieki dekorējuši ar izdomu un gaumi," aicina G.Krevica.

Svētku noformējuma objektus konkursam var pieteikt, zvanot pa tālruni 26191107, vai iesūtīt arī fotogrāfijas uz e-pastu: "gunta.krevica@gulbene.lv". Pieteikumā jānorāda objekta nosaukums (piemēram, veikals, firma, skola, privātmāja vai cits), kā arī adrese vai kontaktpersona un tās kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts).  

Objekti tiks izvērtēti līdz šā gada 30.decembrim. Savukārt konkursa laureāti tiks sumināti 2012. gada sākumā. Konkursa uzvarētāji par noslēguma pasākumu tiks informēti personīgi.

 

Konkurss "Ziemassvētku rota pilsētā" tika organizēts arī pagājušajā gadā. Tā gaitā par mākslinieciskās domas lidojumu tika apbalvoti vairāki objekti dažādās grupās.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Organizēja jau gan! Lūk šeit var izlasīt:
http://www.dzirkstele.lv/news/article.html?xml_id=26384

pirms 8 gadiem, 2011.12.16 22:26

Baiba

Izklausās, pēc ķeršanās pie pēdējā salmiņa.
Beidzot arī domes pārstāvji ir pamanījuši, ka šogad pilsētas centrā esošie uzņēmumi ir pelēki. Noteikti tam ir arī iemesls, dārgā elektrība utt.
Pirmo reiz dzirdu, ka pagājušo gadu kaut kas līdzīgs bija organizēts, gribētu tad zināt kas tie bija par objektiem un kādas grupās viņus sadalīja.

pirms 8 gadiem, 2011.12.15 22:08

Vietējās ziņas