Izzinoša ekspedīcija Druvienas pagastā

Aicinām piedalīties Gulbenes novada bibliotēkas organizētajā ekspedīcijā 27.aprīlī Druvienas pagastā. Īpaši gaidīsim ģimenes ar bērniem un jauniešus, informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.
"Izbraukšana pulksten 10.00 no Gulbenes novada bibliotēkas. Līdz Druvienai un atpakaļ tiks nodrošināts transports. Pēc Ķieģeļu cepļa apskates cauri Pērļa silam dosimies pētīt Pērļa dzirnavas, Pērles pienotavu (Balto māju), Pērles zaļumballes placi un mājas “Dangas”, kājām mērojot ap 8 km. Pērļa silā paredzēts atpūtas brīdis. Ekspedīcijas noslēgumā kājas pūtināsim un ar zupu cienāsimies Druvienas vecajā skolā – muzejā, apspriežot redzēto un uzklausot arhitekta Pētera Blūma viedokli. Atgriešanās Gulbenē - ap pulksten 18.00. Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, kā arī ēdiens un dzēriens atpūtas brīdim," stāsta L.Baranovska.

Pieteikties dalībai ekspedīcijā var līdz 24.aprīlim, rakstot uz inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot pa tālruni 64471460. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vietu skaits ierobežots!


Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas