Jābrauc vienā virzienā 2

Kopš pirmdienas, 28.septembra, Līkā iela, sākot no Bērzu ielas līdz Rīgas ielai, ir vienvirziena iela. "Tas nozīmē, ka gar Gulbenes 2.vidusskolu var braukt tikai uz Rīgas ielas pusi. Pirmdien uz šīs ielas tika izvietotas arī ceļazīmes, tāpēc autovadītājiem ir jābūt uzmanīgiem," informē akciju sabiedrības "8 CBR"pārstāvis Imants Sprudzāns.

Konkrētais Līkās ielas posms noteikts par vienvirziena ielu tāpēc, ka pie 2.vidusskolas ir problēmas ar autotransporta stāvvietām. Automašīnas tiek novietotas vienā ielas malā, bet tādējādi ir apgrūtināta transporta kustība abos virzienos.  

"Ir novērots, ka daudzi autovadītāji neskatās ceļazīmes, bet brauc pa ieradumam. Vietējie autobraucēji ir neuzmanīgāki, nekā tie, kuri Gulbenē ir pirmo reizi. Joprojām arī pa Ābeļu ielu pie tirdzniecības centra "Maxima", cilvēki brauc pretējā virzienā, neievērojot zīmes, tādējādi radot nepatīkamas situācijas," stāsta I.Sprudzāns.

 

Posmā no Līkās ielas līdz Rīgas ielai Ābeļu iela ir vienvirziena. Pagaidām Gulbenē neviena iela vairāk netiks noteikta par vienvirziena brauktuvi.

 

"Uz Līkās ielas iepretim Gulbenes 2.vidusskolai ir "gulošie" policisti. Pie tiem novietojām signālstabiņus, lai braucējiem labāk būtu pamanāms, ka priekšā ir šķērslis, tāpēc jābūt uzmanīgiem. Diemžēl piektdien uzliktie signālstabiņi pirmdien jau bija nolauzti. Pa naktīm jauniešiem labpatīk sagriezt citādāk arī ceļazīmes. Mums ir raksturīgi sabojāt visu labo, tomēr pret savu pilsētu vajadzētu būt lielākai cieņai," uzskata I.Sprudzāns.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

XX

Varbut ,ka policijai vairak vajadzetu skatities kas notiek centra,nevis gulet aiz kapiem

pirms 11 gadiem, 2009.10.03 08:46

Vietējās ziņas