Jāni Brusovu meklē vēl viena brīvprātīgo organizācija 1

Kopš 11.jūlija Lizumā jau divas nedēļas bez vēsts pazudušā Jāņa Brusova meklēšanai ir pievienojusies vēl viena brīvprātīgo organizācija - “Latvija meklē”.

Sadarbība ar Jāņa draugiem un radiniekiem, kuri cenšas pazudušo atrast saviem spēkiem, sākās ar informācijas ievietošanu “Latvija meklē” profilos sociālajos tīklos un citām darbībām. Bet sestdien, 14.jūlijā, Lizumā ieradās brīvprātīgo meklētāju grupa, lai fiziski meklētu Sauliešu mežā iegājušo un bez vēsts pazudušo Jāni. Publicēta tika arī karte, iezīmējot pārmeklējamo teritoriju Gulbenes novadā.

Meklēšana sākās vēlu vakarā, aktivitātes dalībniekiem pie sapulcējoties pulksten 21.30. Visi tika aicināti atbilstoši ģērbties, ņemt līdzi lukturīšus un būt organizētiem. Diemžēl meklēšana nebija sekmīga. Jāņa draugi informē “Dzirksteli”, ka vīrieša meklēšanu brīvprātīgie turpināja arī pirmdien, 16.jūlijā. Tad sakarā ar lielo karstumu bija pārtraukums. Vēlāk meklēšana atsākās. Uz organizāciju “Latvija meklē” tiekot liktas lielas cerības, jo šie meklētāji ne tikai iesaistās procesos, bet arī atrod pazudušos un operatīvi informē sabiedrību, kad ir šāda labā ziņa.
Līdz šim Jāni jau ir
meklējuši Valsts policijas pārstāvji kopā ar zemessargiem, kā arī organizācijas “Bezvests.lv” dalībnieki, palīgā ņemot suņus. Taču panākumu nebija.

Atgādinām, ka 31 gadu vecais Jānis Brusovs bez vēsts pazuda 3.jūlijā, kad pēc pulksten 19.30 netālu no pie Lizuma muzeja redzēts ieejam Sauliešu mežā. No tā brīža viņa telefons ir izslēgts. Pazudušā vīrieša īpašās pazīmes – pīrsings kreisajā uzacī, uz skausta uztetovēta acs. Vīrieša dzimtā puse ir Kocēni, taču nu jau kādu laiku viņš bija dzīvojis un strādājis Lizumā. Jānis pazuda pēc konflikta ar dzīvesbiedri.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es

nu tču


nu tak liekaties mierā cilvekam viss ir apnicis grib pabūt viens

pirms 3 gadiem, 2018.07.18 10:50

Vietējās ziņas