Jānis Naglis: “Naglenes ielā asfalts ir uz sabrukšanas robežas” 3

“Dzirkstele” turpina saņemt iedzīvotāju sūdzības par Naglenes ielas slikto stāvokli. Viņi grib zināt, vai arī šī iela tiks sataisīta.

Pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis atzīst, ka Naglenes ielā asfalts ir uz sabrukšanas robežas, bet diemžēl Naglenes iela pagaidām nav iekļauta rekonstrukcijas darbos.

Viņš stāsta, ka marta beigās lielās bedres šajā ielā tika labotas. Kopumā ir salaboti astoņi ar pusi kvadrātmetri. Bedres tika lāpītas ar auksto asfaltu. Neaizlāpītas ir palikušas mazās bedrītes. Tiklīdz asfaltbetona rūpnīca atsāks darbu un būs pieejams karstais bitumena maisījums, tā tiks aizlāpītas arī mazākas bedrītes. “Tas varētu būt pēc pāris nedēļām, jo mazās bedrītes lāpīt ar auksto maisījumu nav jēgas,” norāda pilsētas pārvaldes vadītājs.


“Dzirkstele” jau rakstīja, ka ir izstrādāts Naglenes ielas rekonstrukcijas projekts. Tiklīdz pavērsies iespēja projektu iesniegt kādā programmā, pašvaldība ir gatava to nekavējoties darīt. Šī iela ir starp prioritārajām, kas ir jārekonstruē.


Tagad darbi ir atsākušies Miera ielā. Iestājoties ziemai, rekonstrukcijas darbi Miera ielā tika pārtraukti, taču tagad tie ir atsākušies. Novada dome informē, ka jau ir izbūvēti lietus kanalizācija tīkli, nomainītas caurtekas, daļēji veikta grunts nomaiņa un izveidota atbalstsiena. Projektā paredzēts izbūvēt ietvi ar veloceliņu posmā no kapličas līdz Zvaigžņu ielai. “Cerams, ka maija beigās uzsāks asfaltēšanu, protams, ja laika apstākļi nepatraucēs. Arī Draudzesskolas un Ozolu iela tiks asfaltētas,” stāsta J.Naglis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lana

Esmu iebrauceja.Braucu apskatit tik slaveno Gulbenes Baniti.Sanaca aizbraukt talak pa Viestura ielu,un biju parsteigta,kads ceļš???Sliktaks neka kados dziļos laukos...Bedigi palika,jo cik sapratu tad uz tas ielas ari Vesturiskas majas.Bet ja cilveks aizbrauc paskatities,tad bedigi var beigties.Nu tadas ielas gan vajadzetu Pilsetas Domei uzturet...Ta ir musu vesture,nevis Krievu sadža.

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 15:56

Naglijs

Jānis Naglis pamodies no ziemas miega konstatēja,Naglenes iela sabrukusi.
Kur tāds L O H S radies?

pirms 7 gadiem, 2014.04.09 18:18

pele

Nevis uz sabrukšanas sliekšņa, bet sen jau sabrukusi. Neviens no deputātiem pa šo ielu nebraukā uz mājām, tāpēc arī sabruka.

pirms 7 gadiem, 2014.04.10 13:19

Vietējās ziņas