Jāpievērš uzmanība jaunajam policijas nosaukumam 3

No 1.septembra Gulbenes novadā ir Vidzemes reģionālās pārvaldes Gulbenes policijas iecirknis. Tas izveidots līdzšinējās Gulbenes policijas pārvaldes vietā.

Gulbenes policijas iecirkņa priekšnieks ir Ilmārs Ginevičs. Iecirknī ir arī Kārtības policijas nodaļa, ko vadīs Arta Kraukle, un Kriminālpolicijas nodaļa, kuras priekšnieks ir Uldis Pusts.

Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Valda Gibala norāda, ka Vidzemes reģionālās policijas pārvaldes pakļautībā ir Ceļu policija (vecākais inspektors Gunārs Pusts), patruļdienests un konvojdienests, atļauju sistēma un uzskaite.


"Gulbenes policijas iecirkņa telpās kopā ar Vidzemes reģiona pakļautībā esošajiem darbiniekiem un dienestiem atrodas 60 cilvēki. Ir vairāki darbinieki, kuri reorganizācijas rezultātā tika pārcelti turpmākam dienestam no citām policijas pārvaldēm," skaidro V.Gibala.


Tagad, rakstot sūdzības vai iesniegumus policijai, iedzīvotājiem jāpievērš uzmanība jaunajam policijas struktūrvienības nosaukumam. "Protams, iesniegumi un sūdzības tiks pieņemti un izskatīti, arī ar neprecizitātēm adresāta nosaukumā," norāda V.Gibala.


Adrese Gulbenes policijas iecirknim paliek nemainīga Gaitnieku iela 2a. Arī tālruņi nav mainīti: 112, 02, 64401100.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

acīgā

3.septembra laikraksta "Dzirkstele" rakstā -Drošības dienas rudenī - 3.rindkopā speciālists raksta- Akcijas sekmīgai norisei arī Gulbenes rajona policijas pārvalde organizē....
Nākamajā lapā rakstiņā par nosaukuma maiņu- No 1.septembra Gulbenes novadā ir Vidzemes reģionālās pārvaldes Gulbenes policijas iecirknis.Kuram taisnība,speciālistam vai korespondentei ? Kāpēc tādas pretrunas ?

pirms 11 gadiem, 2009.09.04 10:10

;;;;;;;

Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknis

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 17:41

Mcrea

Neprecizitāte- nevis Vidzemes reģionālās, bet gan Vidzemes reģiona.......

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 16:58

Vietējās ziņas