Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāprecizē lauku bloki un ainavu elementi

Lauku atbalsta dienests informē, ka līdz 1.aprīlim elektroniskajā pieteikšanās sistēmā ir iespējams iesniegt lauku bloku un ainavu precizēšanas pieprasījumus šāgada platību maksājumu sezonai.

“Lauku bloku precizēšana veicama, ja lauku bloku kartē zemei, kas tiek apstrādāta, nav uzrādīts lauku bloks, ja atšķiras situācija bloku kartē un dabā, kā arī ja apsaimniekotā platība ir labā stāvoklī, bet nav iekļauta dienesta lauku blokos,” skaidro dienesta speciāliste Simona Saule.

Ainavu elementu precizēšana veicama tad, ja nav norādīts dabā esošs ainavu elements, piemēram, dīķis, koku vai krūmu grupa, kā arī ja ir norādīts neatbilstoša lieluma vai izvietojuma ainavu elements. Ja situācija lauku blokos atbilst situācijai dabā, tad lauku bloku precizēšanas pieprasījums Lauku atbalsta dienestam nav jāiesniedz.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas