Jau gatavojas pašvaldību vēlēšanām 5

47 gadus vecais gulbenietis Māris Capurnieks-Kaļva ir iesaistījies politikā, pievienojoties Rīgas biedrībai “Tautas labklājībai.lv”. Par to viņš pats ziņo “Dzirkstelei”.


Minētās biedrības nosaukums līdz 2.aprīlim ir bijis “Latvija par latu”. Šī biedrība Rīgā ir bijusi nodibināta pirms sešiem gadiem – liecina “Lursoft” dati. M.Capurnieks-Kaļva piedalījies nosaukumu mainījušās biedrības organizētajā tautas sapulcē Doma laukumā, kura bija izsludināta 6.aprīlī.


M.Capurnieks-Kaļva stāsta, ka šobrīd viņš ir vienīgais gulbenietis šajā biedrībā. Plānojot atvērt biroju Gulbenē. Cerot sapulcināt ap sevi domubiedrus. Viņš atklāj, ka par savu mērķi uzskata startēšanu 2021.gada vietējo pašvaldību vēlēšanās. Tēma, par kuru iestājas M.Capurnieks-Kaļva, ir reemigrācija un valsts un pašvaldības institūciju un amatpersonu labvēlīga attieksme pret ikvienu cilvēku.


“Biedrība ir vairāku biedrību un sabiedriski aktīvu cilvēku kopprojekts. Tās kodolu veido biedrība "Antiglobālisti" un "Pērkonkrustieši", un savstarpēja sadarbība nav tikko radusies – aiz muguras ir jau vairāki kopīgu sabiedrisku aktivitāšu gadi,” ir vēstīts “Tautas labklājībai.lv” mājaslapā.


Biedrība ir publiskojusi arī savu programmu, kura sākas ar teikumu: “Masu imigrācijas un emigrācijas nepieļaušana.” Ārlietu galvenā tēze biedrībai ir: “Izstāšanās no ES.” Vēl būtiski akcenti programmā ir “nacionālās valūtas (latu) atjaunošana”, “zeme un meži pieder tikai valstij un Latvijas pilsoņiem”, “nekustamā īpašuma nodokļa atcelšana”, “bāriņtiesu un sociālo darbinieku pilnvaru ierobežošana”, “algas, pabalsti un pensijas atbilstošas dzīves dārdzībai”, “valsts kontrole pār medicīnas iekārtu un medikamentu cenām, medikamentu ražošanu, iepirkšanu un realizēšanu”.


“Lursoft” dati liecina, ka biedrības priekšgalā kopš 2.aprīļa ir trīs personas, no kurām katra ir tiesīga biedrību pārstāvēt atsevišķi: 56 gadus vecais Andris Orols, 53 gadus vecais Uģis Rozenbahs un 59 gadus vecais Igors Šiškins.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

!!!

Šitam čalim nav pilns kofers, kāds viņš politiķis, ārprāts tagad katrs sētas krancis par politiķi.......

pirms gada, 2019.04.10 13:02

!!!!!!!

Zēnam tā gribās kļūt par Gulbenes Artusu!
Mēs domājam, jau tuvu tam ir.

pirms gada, 2019.04.11 17:02

Pilsētnieks

Valstiskuma atjaunošana? Doma laba. Es ceru, ka tam ir nākotne.

pirms gada, 2019.04.10 13:38

Leonards Mnogogrobovs

Vai bijušais zeks arī var tikt pie labklājības caur biedrību?

pirms 7 mēnešiem, 2020.05.19 15:47

Vietējās ziņas