Jau gatavojas Pilsētas svētkiem 4

Svētku laikā suminās pilsētas ģimenes
Gulbenes Pilsētas svētku laikā, 25.jūlijā, tiks organizēti Ģimenes svētki. Šogad tie notiks ceturto reizi. Pie pasākuma scenārija strādās pasākumu organizatore Inese Stalīdzāne. Viņai palīdzēs arī Aivars Osis.

Būs vairākas nominācijas "Esam iecerējuši Gulbenes ģimenes godināt dažādās nominācijās, tāpēc aicināsim pieteikt ģimenes tādām nominācijām kā, piemēram, "Lielā ģimene". Šai nominācijā var izvirzīt ģimeni, kurā aug visvairāk pašu laulībā dzimuši bērni. Nominācijai "Drosmīgā ģimene"piesakāma ģimene, kas uzņēmusies gādību par bērniem, kuri nav dzimuši pašu laulībā. Titulu "Izpalīdzīgā ģimene" saņems ģimene, kas ar savu brīvprātīgo darbu ir sniegusi lielu palīdzību un atbalstu citām ģimenēm. Nominācijai "Gada cilvēks ģimenei", izvirzāma persona, kura aizvadītā un šā gada laikā ir veikusi vislielāko ieguldījumu ģimenes vērtību popularizēšanā un stiprināšanā Latvijas sabiedrībā. Būs arī "Lieliskais tētis", "Lieliskā mamma", "Zelta pāris", "Sportiskā ģimene"," informē Aivars Osis.

 

Lai varētu pieteikt ģimenes vai atsevišķas personas kādā nominācijā, tām jāatbilst vairākiem kritērijiem, piemēram, visām laulībām jābūt juridiski reģistrētām, nominētajā ģimenē jābūt vismaz trīs bērniem. Ģimene nevar būt atzīta par nelabvēlīgu, vecākiem nedrīkst būt atņemtas aprūpes vai aizgādības tiesības par kādu no bērniem, kā arī neviens no bērniem nevar būt bijis vecāku vainas dēļ ievietots audžuģimenē vai aprūpes iestādē. Vismaz vienam no vecākiem jābūt Latvijas pilsonim.

 

Apvieno pasākumus

Ir paredzēts, ka šī diena sāksies ar dievkalpojumu pulksten 10.00 Gulbenes katoļu baznīcā, kur priesteris dos svētību. 10.30 visi pulcēsies gājienam, kas dosies uz Jaunatnes parku. Dienas pirmā puse līdzīgi kā iepriekšējos gados, kad notika bēbīšu gājiens, būs veltīta ģimenei un bērniem. Pasākums bērniem sāksies pulksten 11.00.Tiks godināti arī bērni, kuri dzimuši laikā no pagājušā gada pilsētas svētkiem līdz šāgada pasākumam. Pēcpusdienā pulksten 16.00 turpat parkā norisināsies kristīgās mūzikas festivāls "Tabernacle". Tas nozīmē, ka abi šie pasākumi tiks apvienoti.

 

Festivāla laikā starp grupu priekšnesumiem tiks apsveiktas ģimenes.

 

"Domāju, ka muzikālās pauzes pasākumu padarīs vēl emocionālāku. Pagājušajā gadā kristīgās mūzikas festivālā ārpus konkursa piedalījās daudz jaunu dziedātāju no dažādām studijām, tāpēc viņiem ļausim uzstāties dienas pirmajā pusē, kad galvenā uzmanība tiks veltīta bērniem," stāsta A.Osis.

 

Tuvojoties festivālam, būs plašāka informācija par mūziķu grupām, kas tajā uzstāsies, kā arī par žūriju. Jau ir zināms, ka tajā strādās dziedātājs Igo Fomins. Paredzēts uzaicināt arī Ralfu Rubeni un Raimondu Macatu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Tā kā Aivars Osis pārstāv kristīgu organizāciju (jaunā paaudze), tad izskatās, ka šogad tomēr nebūs pēc vecā scenārija..... Būs "kristīgas noskaņas", par kurām nav jāmaksā. Ko no tā visa saprot mazi bērni, spriediet paši

pirms 11 gadiem, 2009.02.09 21:55

seniors

Jau desmit gadus uz priekšu ir zināms, kas notiks pilsētas svētkos, jo viens un tas pats režisors. Vajadzētu tak iepludināt jaunas asinis, bet mūs mīļā deputāte-pļāpa tak arī grib nopelnīt.

pirms 11 gadiem, 2009.02.08 15:10

papus

Piekrītu! Un šis pasākums vienmēr ir par skaļu!!! Kā var nesaprast,ka tas ir maziem bērniem,nevis kurlajiem???? Stalidzāne ka atver savas plaušas,jau pašam jābēg mežā,kur nu vēl mazulim.
Un tad tā mazuļu izsaukšana un godināšana tā ievelkas,ka lielākie jau sen ir saniķojušies un arī vecāki pikti. Priekš kam vajag to mākonīšu vai foniku ķērkšanu???

pirms 11 gadiem, 2009.02.08 11:39

Man tas gājiens ar baloniem un mūžīgajiem albūmiem nav vajadzīgs!!! Visās normālās pašvaldībās,bērniņam piedzimstot,piešķir kādu naudiņu,tikai te svaida pa labi,pa kreisi savus albūmus un aptiekas ziedotos vecos bērnu krēmus,kurus es pat savam sunim nesmērētu!

pirms 11 gadiem, 2009.02.08 11:36

Vietējās ziņas