Jau ir Gulbenes novads? 3

Rīt, 6.maijā, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas amatpersonas Rīgā tiksies ar "Gulbenes novada domes pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes par pilsētvides projektiem". Tā vēstī ministrijas interneta mājas lapa.

Tālāk teikts, ka "Gulbenes novads ir to 16 pilsētu vidū, kurai ir iespēja iesniegt projektu pieteikumus ES struktūrfondu līdzfinansējuma saņemšanai aktivitātē „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai"".

 

Gulbenes pilsētas domē "Dzirkstele" uzzināja, ka uz šo tikšanos dosies Gulbenes pilsētas domes izpilddirektors Gvido Stucka un galvenais speciālists pašvaldības projektu izstrādē Ilmārs Lipiņš.

 

Kā zināms, Gulbenes novada domes vēlēšanas ir paredzētas vēl tikai pēc mēneša - 6.jūnijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Imis

Tā ir tiesiska valsts. Kā Jūs to nesaprotat ???

pirms 11 gadiem, 2009.05.10 08:40

ES

Jā, diemžēl, tā jābūt, ka iniciatīvu pārņem pašvaldība, kura ir jaundibināmā novada centrs.Tur neko nevar darīt...

pirms 11 gadiem, 2009.05.06 12:28

Vai tad kaut brīdi kādam Lauķim šķita, ka Gulbenes novada vadību ievēlēs un tā nu būs tā noteicēja par norisēm visā novdā? Nekad tā nav domāts un nebūs. Lemj pašreiz un arī turpmāk lēmumus pieņems Tautas partija. Domājam "Gulbenes novads" saprotam "Gulbenes pilsēta". Tāpēc jau arī pilsētas vadība sāk pārstāvēt novadu.
Lauki? Kurā brīdi tie interesē kādam, ne tur naudas ne dižu interešu. Arī pārējo partiju kandidāti, īpaši pašreizējie pašvaldību vadītāji, taču domā par silto vietiņu aizpildīšanu jaunajā novada domē.

pirms 11 gadiem, 2009.05.05 20:05

Vietējās ziņas