Jau šodien - “Gada atsitiens” 5

Balvu pasniegšanas ceremonija “Gada atsitiens 2013” notiks 18.janvārī pulksten 19.00 Gulbenes kultūras centrā. Dreskods – pasaules etnostils. Tradicionālā ceremonija notiks jau devīto reizi. Lai noskaidrotu, kas šoreiz saņems balvu kādā no nominācijām, bija nepieciešams jauniešu balsojums. Gulbenes novada dome informē, ka kopumā tika aizpildītas gandrīz 500 anketas. Balvas tiks pasniegtas šādās nominācijās: “Gada notikums”, “Gada organizācija”, “Gada neveiksme”, “Gada cerība”, “Gada cilvēks”, “Gada jaunietis” un “Lielais ieguldījums”.

Balsot varēja par lietām, notikumiem, cilvēkiem, kas konkrēti saistīti ar Gulbenes novadu. Pēc pasākuma no pulksten 22.00 paredzēta ballīte diskozālē. Par to informē www.labisbabis.lv.

„Gada atsitiens” sniedz gulbeniešiem informāciju par novada notikumiem, cilvēkiem un izjūtām no jauniešu skatpunkta un vērtējuma.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

e

man jau liekas, ka bez tā stila ievērošanas ārā jau nedzīs. ;D

pirms 7 gadiem, 2014.01.18 11:01

vineta

Biju aizgājusi pirmo reizi uz šo pasākumu, un vienkārši kaut kas šausmīgs. Paši sev sadod balvas mistiskā kārtā, Olekša pati neērti nejūtas iet saņemt balvu? Divus gadus pēc kārtas gada cilvēks, nu ko viņa tādu ir izdarijusi, lai tiktu tik cēlā nominācijā, es nezinu neko, varbūt kļudos!

pirms 7 gadiem, 2014.01.19 12:51

kurme

Gluži manas domas par Valēriju! Nu nefiško viņa!

pirms 7 gadiem, 2014.01.20 09:17

Vietējās ziņas