Jaunais - 2014.gads - sagaidīts! 6

Lai arī šogad ziema mūsu pārsteidz ar savu neparastumu - nav ne sniega, ne sala, tomēr tas vakar pirms pusnakts netraucēja gulbeniešiem un viņu ciemiņiem pulcēties svētku rotā sapostajā pilsētas centrālajā skvērā pie novada domes, lai kopīgi pavadītu 2013. un sagaidītu jauno - 2014. - gadu.

Pie pilsētas centrālās egles pilsētniekus uzrunāja un laimīgu Jauno gadu vēlēja novada domes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs un pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis.

Dažas minūtes pirms pusnkats, kad 2013.gads jau sniedza roku 2014. gadam un Latvijas nacionālā valūta - lats - nodeva stafeti eirozonas līderim -eiro, lielajā ekrānā Latvijas iedzīvotājus uzrunāja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis un Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Un tad tumšajās debesīs, klātesošo ovāciju sagaidīts, daudzkrāsainās ugunspuķēs uzziedēja krāšņs svētku salūts. Glāzēs lija šampanietis, skanēja visskaistākie vēlējumi un no ziemīgā vēja sildīja draugu un mīļo apskāvieni.

Lai Jaunajā gadā pietiek izturības un neatlaidības īstenot iepriekšējā gada sapņus un cerības!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

juta

...Kāpēc Caunītis neteica tautai laba vēlējumus...????...:))

pirms 7 gadiem, 2014.01.02 17:03

jta

kads Caunitim sakars vairs?

pirms 7 gadiem, 2014.01.02 20:09

..

Saluts jau bija jauks bet kurs aprobezotais novietoja tas gaismas lai nevaretu redzet ne tos ko runa ne ari to kas uz ekrana??? tas ta paredzets? parasti jau gaismu liek lai izgaismotu to kas runa un lai acis neapzilbst bet nu profesionalitate ka vienmer augsta limeni.

pirms 7 gadiem, 2014.01.02 20:08

Vietējās ziņas