Jaunais produkts iedzīvojas pamazām

Akciju sabiedrība "Rankas piens" kopš marta pircējiem piedāvā jaunu produktu "Rankas majonēzi". "Pirms tam majonēzi ražojām tikai eksperimentāli, lai ar katru reizi vēl kaut ko uzlabotu un papildinātu," stāsta Rankas pienotavas ražošanas vadītājs Ainārs Fiļipovs.

Veikalā "Rankas sieri" Gulbenē, "Dzirkstele" noskaidroja, ka "Rankas majonēzi" gulbenieši jau paspējuši iecienīt. Īpaši tā pirkta Lieldienās. Tomēr A.Fiļipovs atzīst, ka jaunais produkts vēl neesot paspējis iedzīvoties plašajā majonēžu klāstā, ko tirgū piedāvā citi ražotāji. "Iespējams, ka tas ir tāpēc, ka daļai pircēju šķiet pārāk liels iefasējums. Mūsu majonēze, iespējams, dažiem šķiet nedaudz par biezu. Tomēr ceram, ka produkts iegūs pircēju atzinību," spriež A.Fiļipovs.

 

Majonēze tiek fasēta 600 gramu plastmasas traukos. Tās sastāvā ir ūdens, augu eļļa, olu pulveris, sausais piens, cukurs, sāls, kā arī skābuma regulatori, biezinātāji un sinepju sēklu aromatizētājs. Šobrīd ir izgatavoti apmēram 200 kilogrami "Rankas majonēzes".

 

Lai produkts neuzkrātos noliktavā, to katru dienu neražo. Arī lielveikalos tas nav nopērkams, bet pagaidām tiek piegādāts akciju sabiedrības "Rankas piens " tirdzniecības uzņēmumiem, kā arī vairumtirdzniecības bāzēm Rīgā un Rēzeknē, tiek izpildīti arī konkrētu firmu pasūtījumi. "Rankas majonēzei" ir labs noturīgums, to izmantojot dažādos salātos, kā arī laba garša, jo asumu nedaudz piedod sinepju sēklas.

 

A.Fiļipovs stāsta, ka vismaz pagaidām par vēl kāda jauna produkta ražošanu netiekot domāts. ""Spiedīsim" uz "Jāņu sieriem", jo tuvojas sezona, kad šā siera patēriņš ir vislielākais," saka ražošanas vadītājs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas