Jaungada nakts pasākumos apmeklētāju bijis mazāk

Jaungada naktī balli un diskotēku Gulbenes kultūras centrā apmeklējis mazāks cilvēku skaits nekā pagājušajā gadā. Centra direktors Egons Kliesmets informē, ka ballējušies aptuveni 400 apmeklētāju.

„Nekādu starpgadījumu kultūras centra telpās gadu mijas naktī nebija. Arī pēc balles, kas beidzās 1.janvāra rītā pulksten 5.00, visi ātri vien izklīda. Dejas notika lielajā zālē, kā arī diskozālē, bet foajē bija izvietoti galdiņi,” stāsta E.Kliesmets.

Par apmeklētāju kultūru, kas uzturējušies foajē, liecinājuši nolietie galdi, kā arī pielietā un pamatīgi piemīdītā grīda.

„Divas reizes kāda apmeklētāja vērsās pie centra dežurantiem, lai lūgtu birsti izlieto dzērienu saslaucīšanai, bet tad, kad apmeklētājiem prātu jau bija aizmiglojis alkohols, neviens par to vairs neuztraucās,” piebilst direktors.


Gadu mijas naktī neesot bijis problēmu arī pie biļešu kases, lai gan veidojusies neliela rinda.


„ Starp rindā stāvošajiem vairāk centās izrādīties no ārzemēm ciemos atbraukušie latvieši, bet tie, kas bija ar viņiem kopā, uzreiz steidza viņus nomierināt, paužot sapratni, ka ir sācies ne tikai jauns gads, bet ir mainījusies arī nauda un tamlīdzīgi,” situāciju raksturo E.Kliesmets.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas