Jaungulbenē atklāj bankomātu 4

Jaungulbeniešiem vairs nevajadzēs doties uz pilsētu, lai izņemtu no bankomāta skaidru naudu, jo pagājušajā piektdienā šajā pagastā atklāja Hipotēku bankas bankomātu. Tas atrodas veikala "Uguntiņa" telpās.

Atklājot bankomātu, Hipotēku bankas Gulbenes filiāles vadītājs Valtis Krauklis norādīja, ka tas ir vēl viens projekts, kurš uzsākts vēl laikā, kad dzīvojām Gulbenes rajonā, bet realizēts jau novadā. Viņš pateicās veikala īpašniekam Alvilam Pētersonam, jo nomas līgums tika slēgts ar viņu, kā arī ēkas īpašniecei Dacei Kuršai, kura deva savu piekrišanu tam, lai bankomāts atrastos tieši šajās telpās.


"Mēs neesam tikai centros, bet ejam arī uz novada tālākām vietām. Ceru, ka jaungulbenieši būs apmierināti ar to, ka viņiem tagad pagastā ir bankomāts," saka V.Krauklis.

 

Uzrunājot jaungulbeniešus, domas par bankomātu dalās. Kādam tas neko nenozīmējot, jo bieži tiekot braukts uz pilsētu, tāpēc nauda arī tiek izņemta tajā pilsētas bankomātā, kur neesot komisijas maksas par tās izņemšanu, toties citi ir apmierināti, jo reizēs, kad būs nepieciešamība pēc skaidras naudas, to varēs izņemt pagastā, nebraucot uz pilsētu.

 

"Dzirkstele" jau rakstīja, ka bankomāti pagastos ir retums. Hipotēku bankas bankomāti ir izvietoti trīs pagastos - Lizuma, Lejasciema un tagad arī Jaungulbenes pagastā, savukārt Rankas pagastā ir Krājbankas bankomāts. Citos pagastos bankomātu nav.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

He-he

Man patīk tas aplaudētāju bariņš aizmugurē! Super! Bet par pašu bankomātu: tas ir pozitīvi!

pirms 11 gadiem, 2009.08.25 23:03

***

Lapsiņa, beidz klačoties un paskaties kaut uz vienu lietu šai dzīvē no pozitīvās puses!

pirms 11 gadiem, 2009.08.25 12:11

elzina

To visu var uzzināt veikalā ,,Uguntiņa,,

pirms 11 gadiem, 2009.08.25 10:56

Lapsiņa

Būs, būs jau labi, tikai varēja pastāstīt cik liela būs komisijas maksa, ja naudiņu izņems ar citas bankas karti. Dzirdējām klaču līmenī, ka diezgan liela, varbūt lētāk iznāk aizbraukt uz Gulbeni un izņemt tur un pie reizes atvest mājā arī lētāku preci.

pirms 11 gadiem, 2009.08.25 10:44

Vietējās ziņas