Jaungulbenē degusi pirts, Gulbenē un Lizumā - kūla 1

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informē, ka 21.martā pulksten 22.58 tika saņemts izsaukums uz Jaungulbenes pagastu, kur dega vienstāva pirts 35 kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā konstatēja, ka pirts dega ar atklātu liesmu un jumts ir iebrucis. Plkst. 00.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē dzēsti seši kūlas ugunsgrēki. Gulbenē, Viestura ielā, 22.martā kūla degusi 1750 kvadrātmetru platībā; Lizuma pagastā kūla degusi 400 kvadrātmetru platībā, ugunsgrēks likvidēts pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās.

Atgādinām, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumu, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai. Gadījumā, ja iedzīvotājs pamana, ka deg kūla, tad nekavējoties ir jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem uz tālruni 112.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Atbilde

Kāpēc jādedzina? Tak atdodat lielajiem saimniekiem,kuri meklē jebkur,kur dabūt barību. Velēnas un Velēnmuižas saimniecības labprāt paņem. Vietējie ar savu "laipnību" nav izcēlušies. Bet citi saimnieki domā,kā tik vairāk sameklēt barību gotiņām. Braukā lielus gabalus.

pirms gada, 2020.03.24 12:18

Vietējās ziņas