“Jaungulbenes Alejās” personāla trūkumu nejūt 1

Gulbenes novada pašvaldības sociālās aprūpes centrā “Jaungulbenes Alejas” šobrīd situācija ir stabili nemainīga.
Jauni inficēšanās gadījumi nav atklāti, iestāde turpina darbu un personālu nodrošina no savām iekšējām rezervēm - “Dzirkstelei” saka novada pašvaldības sociāla dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs.
Saslimušais klients no Balvu slimnīcas esot pārvests uz Rēzeknes slimnīcu, bet četri darbinieki, kuriem konstatēta inficēšanās ar COVID-19, ir karantīnā mājās un gaida nākamos norādījumus no Slimību profilakses un kontroles centra.
“Šonedēļ “Jaungulbenes Alejās” visiem tiks veiktas atkārtotas analīzes uz COVID-19. Neviens nejūtas sasirdzis. Visi, paldies Dievam, ir veseli. Mēs esam gatavi turpināt strādāt. Mums ir arī “plāns B”, ko laist darbībā nepieciešamības gadījumā,” saka J.Antaņevičs.
Balvu slimnīcā pilnas ir gandrīz visas COVID-19 pacientiem paredzētas gultas vietas. No 15 gultām nedēļas sākumā aizpildītas bija 14, “Dzirksteli” informē SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība” valdes locekle Alīda Vāne. Viņa pauž, ka ar šo infekcijas slimību, visticamāk, būs jācīnās un jāsadzīvo vēl mēnesi vai ilgāk. “Tas nebūs viegli ne iedzīvotājiem, ne mediķiem. Katram savs grūtums,” saka A.Vāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

?

Andersens tik stāsta pasakas - situācija ir stabila. Varbūt tomēr nekompetence?!

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.15 13:14

Vietējās ziņas