Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungulbenes mazuļi dziedās, dejos un spēlēsies Zilākalna pagastā

Sestdien, 11. augustā, Valmieras rajona Zilākalna pagastā Vidzemes attīstības aģentūras organizētā projekta „Kultūru dialogi Vidzemē" 4.pasākumā „Bērnu Kultūru dialogi" piedalīsies arī Jaungulbenes bērnudārza audzēkņi.

"Pasākumā piedalīsies arī Zilākalna sieviešu un meiteņu deju kolektīvi, Burtnieku modes deju kolektīvs un meiteņu deju grupa „Nezāles", Ķoņu pamatskolas deju kolektīvs un Liepas pagasta deju grupa „Impulss"," stāsta projekta mediju speciāliste Jolanta Vaido - Zālīte.

 

Koncertā „Deju serpentīns" kolektīvi parādīs savas dziedāšanas, dejošanas un dzejas skaitīšanas prasmes. Pēc koncerta „Rotaļu brīdī" Raganiņa ar Vēja māti mācīs bērniem un arī pieaugušajiem, kuri to vēlēsies, spēles „Karavai", Baltkrievu tautas rotaļu „Gredzentiņš" un latviešu rotaļu „Kur tu teci gailīti" mūsdienu versiju.

 


Pēc dejām, dzejām, dziesmām un rotaļām bērnus aicinās uz „Radošo stūrīti", kurā varēs zīmēt uz celiņiem, pūst burbuļus un veidot no mīklas.

 


Projekta vadītāja Elīna Muižniece pastāstīja, ka nākamais projekta „Kultūru dialogi Vidzemē" pasākums plānots Liepnas pagastā ar nosaukumu „Folkloras un literatūras dialogs" .

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas