Jaungulbenes pagastā apvieno vokālos ansambļus

Jaungulbenes pagastā līdz šim darbojās vidējās paaudzes sieviešu vokālais ansamblis "Noskaņa" un vīru vokālais ansamblis "Vienmēr", bet šogad tos iecerēts apvienot.

"Tas netiek darīts taupības nolūkā, bet tāpēc, ka skaitliski samazinājies dalībnieku skaits vīru ansamblī. Daudzi brauc strādāt citur, tāpēc darbu un māksliniecisko pašdarbību ir grūti apvienot," stāsta Jaungulbenes pagasta kultūras dzīves organizatore Dzidra Rudzīte.

 

Pārējie pašdarbības kolektīvi savu darbību turpinās pa vecam.

 

"Decembra sākumā kultūras komisijā jau saplānojām kultūras pasākumus šāgada pirmajam pusgadam. Bija doma rīkot tradicionālo pavasara gadatirgu, Pagasta svētkus un koru karus, uz tie aicinot ciemos dziedošos kolektīvus no kaimiņu pagastiem, bet šobrīd ir pāragri spriest, vai viss izdosies. Daudz ko mēģināsim paveikt pašu spēkiem, ar minimāliem izdevumiem. Ceru, ka arī muzikālie kolektīvi neprasīs tik lielu samaksu kā līdz šim," domā Dz. Rudzīte.

 

Joprojām organizēšot kopēju pasākumu pagasta pensionāriem. Ar pagasta padomes līdzfinansējumu un Eiropas naudu bijis iecerēts šogad remontēt tautas namu.

 

"Plānojām sakārtot palīgtelpas, izremontēt skatītāju zāli un skatuvi, bet diezin vai tas izdosies," piebilst kultūras dzīves organizatore.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas