Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungulbenes pagastā sāk realizēt meliorācijas sistēmu renovācijas projektu

Nacionālo ziņu aģentūra "Leta" informē, ka Jaungulbenes pagastā sāk īstenot meliorācijas sistēmu renovācijas projektu.

Projektā plānots atjaunot meliorācijas sistēmas Jaungulbenes pagasta zemes gabalos "Tehniskais centrs" un "Rudzīši". Pēc pašvaldības rīcībā esošās informācijas, meliorācijas sistēmas abos zemes gabalos nav atjaunotas, kopš to nodošanas ekspluatācijā: zemes gabalam "Tehniskais centrs" - 1970.gadā un zemes gabalam "Rudzīši" - 1971.gadā.

Gulbenes novada pašvaldības speciālisti "Leta" stāsta, ka abos zemes gabalos paredzēts veikt inženiertehnisko izpēti, izstrādāt tehnisko projektu un tīrīt grāvjus, atjaunot drenāžas sistēmas, remontēt akas un iztekas, kā arī atjaunot caurteku, pastāstīja pašvaldībā. Plānots, ka projekta rezultātā uzlabotā infrastruktūra radīs labvēlīgus apstākļus lauksaimniecības attīstībai Jaungulbenes pagastā.

Projekta īstenošana kopumā izmaksās 28 800 latu, no kuriem 21 000 latu būs Lauku atbalsta dienesta piešķirtais finansējums, bet atlikušo summu finansē novada pašvaldība.

Projektu paredzēts īstenot līdz 2014.gada 14.decembrim.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas