Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungulbenes pagastam - savs logo 19

Jaungulbenes pagastu turpmāk ikviens varēs atpazīt pēc jaunā atpazīstamības simbola jeb logo. Uz tā attēlota Jaungulbenes pils, ko ieskauj ozoli, un uzraksts "Jaungulbene".

"Jaunais pagasta atpazīstamības simbols nedaudz līdzinās kādreizējam, kāds bija kolhozu gados. Mums jau sen bija sarunas, ka logo ir vajadzīgs, lai to varētu izmantot uz dažādiem prezentācijas materiāliem, kā arī dažādos pasākumos," saka Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs.

 

Pagasts izziņoja konkursu. Jaungulbenes kultūras nama vadītāja Sarmīte Supe - Stabiņa, kura arī piedalījās darbu vērtēšanā, stāsta, ka skices konkursam iesnieguši tikai divi cilvēki - gulbeniete Marika Jermaševiča, kura strādā Jaungulbenes arodvidusskolā, un Gulbīša vidusskolas skolniece Krista Bērziņa.

 

M.Jermaševiča piedāvājusi pat piecus logo variantus. Pēc plašām diskusijām par labāko izraudzīts M.Jermaševičas logo.

 

"Visi darbi bija ļoti labi. Starp priekšnoteikumiem bija, ka logo ir jābūt redzamai Jaungulbenes pilij. Man gribējās, lai logo būtu arī ozoli, jo arī tie ir Jaungulbenes vizītkarti," stāsta S.Supe - Stabiņa. Viņa uzteic arī K.Bērziņas logo, tomēr tas vairāk bijis bērna skatījums uz Jaungulbeni. M.Jermaševiča darbs atbildis arī visām tehniskajām prasībām.

 

S.Supe - Stabiņa norāda, ka jaunais atpazīstamības simbols tikšot izmantots uz baloniem, T- kreklu apdrukai, uz krūzītēm un citur. "Arī Gulbenes Novada svētkos varēsim ar to lepoties," viņa piebilst.

 

Kultūras nama vadītāja iecerējusi arī Jaungulbenes pilij piesaistīt iespējami vairāk tūristu. Lai gan pils ir privātīpašums, tomēr tās īpašnieks ir devis "zaļo" gaismu aktīvām darbībām.

 

"Līdz šim apskatīt Jaungulbenes pili brauca galvenokārt studenti, kuri, piemēram, izstrādāja dažādus projektus par Latvijas nesakoptajām pilīm. Ar Jaungulbenes pili saistās daudz interesantu nostāstu, tāpēc sadarbībā ar pagasta pārvaldi esmu iecerējusi izveidot vairākas takas tūristiem," saka S.Supe - Stabiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 19

vilks- Lapsiņai

Ko Jūs, cienītā, saprotat ar savu izteicienu "vienots novada stils"? Vai tik Jūs nedomājat, ka katra pagasta logo bez kāda naivisma stilā uzzīmēta gulbīša nav nekāds logo? Bet, ja nopietni, tad pat viena pagasta ietvaros ir vērojama daudzveidība, kur nu vēl liela novada robežās... Un īstenībā tas ir labi un atraktīvi, ka nevalda drūma vienveidība, jo tieši daudzveidība kā spoža varavīksne piesaista cilvēku sirdis un prātus! Un tāpēc, manuprāt, ir labi, ka katrs logo ir kaut kas īpašs un atšķirīgs, jo katrā pagastā ir kaut kas tāds, kā nav citā pagastā, un ar to katrs pagasts arī ir jauks un interesants.

pirms 8 gadiem, 2011.06.10 06:46

.....

Nu prieks par tiem cilvēkiem ,kas spēj novērtēt cita darbu ,bet izskatās ,ka Jaungulbenē to ir ļoti maz.
Kad estur mācījos ,tad nelikās tik traki .Direktorei nav ne vainas un Marikai arii nee ,skauž ,ka nepaņēma jūsu dēlu ,vai meitu darbā...:DJa kas nepatīk ejat un sakat acīs nevis aiz muguras Dzirkstelē apspriežat!!!Fui!!!

pirms 8 gadiem, 2011.06.07 20:51

-^:^-

si meitene ir vedeklina direktorei...
ja esi "no malas" ne uz darbu ir ceribas,ne konkursa vinnet... tada nu ta politika...

pirms 8 gadiem, 2011.06.06 14:16

kurmis

..ka tik ši meitene nav radiniece direktorei...kā viņu varēja darbā paņemt...tagad radus ņem tikai darbā....vajadzēja konkursu izsludināt......

pirms 8 gadiem, 2011.06.06 09:30

Konkurss bij? Bij!
Pietekties varēja jebkurš? Jebkurš!
Par ko tad te vispār diskutet Jaungulbenes sabiedrība?

pirms 9 gadiem, 2011.06.05 14:32

no malas

skat ka sarosijusas vietejas vistas, atradusas ko apspriest!

pirms 9 gadiem, 2011.06.05 14:29

jaungulbeniešiem pienāktos ielogot sauli savā logo......hi!

pirms 9 gadiem, 2011.06.04 16:55

lapsiņa

NU GAN ATRADUŠI AR KO LEPOTIES NOVADA SVĒTKOS! SUPE-STABIŅA, LIEKAS IR PĀRVALDES IESTĀDES DARBINIECE. KĀ VIŅA VĒL PLĀNO SADARBOTIES AR PĀRVALDI? JOKI VIEN IR TAI JAUNGULBENĒ. PILĪ VĒL TAKAS VEIDOS! VAI TUR JAU MEŽS IEAUDZIS, VAI DAUDZ OZOLU?DOMĀT VAJAG, UN TAD KAUT KO UZSĀKT! TIEŠĀM LAIKAM SLIKTI AR JAUNGULBENES VADĪBU... VAI TAD NOVADS NEVAR PALĪDZĒT AR PADOMU TĀDĀS NOPIETNĀS LIETĀS. VAJADZĒTU DOMĀT PAR VIENOTU NOVADA STILU. UN NETIKAI ŠAJĀ JOMĀ VIEN...

pirms 9 gadiem, 2011.06.04 15:32

....

nu šitas gan ir diez vai logo! Un kas bija tie, kas "plaši diskutēja" par atbolstošāko logo?

pirms 9 gadiem, 2011.06.04 14:26

piekrītu Bruno, logo ir kaut kas pavisam cits. Te nu vietā ir jociņš - pats sev zobārsts un kāpēc gan ne - ņemam urbi, urbjam un ar kaut ko aizzieķējam, izskatās vienkārši taču ! teiksiet - kaut kas jāzin ? tāpat ir ar logo - ar datoru, gribēšanu un darbošanos vien nepietiek, ir šis tas jāzin arī un jāprot. Lai veicas darbos, ko protat un, ja neprotat - mācieties !

pirms 9 gadiem, 2011.06.04 11:02

bruno

Būtu palūguši jaungulbenes bērnudārza audzēkņiem, uzzīmētu labāk. Logo tomēr ir kas pavisam cits: http://en.wikipedia.org/wiki/Logo

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 19:29

logo

Ja tas ir "jaunais" logo- tad nu gan ir traki ar to Jaungulbeni.

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 16:32

Peksis

tieshaam taa pils izskataas tik nolaista kaa ziimejumaa ?? ....negribas nolikt , jo pats neko taadu pat neuzziimetu , bet izskaatas peec Brestas cietoksnja 1941. gadaa

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 15:01

Ak, vai bērns ! tā varētu būt pirmā skice varbūt, bet ne darbs , kas atbilst visām tehniskajām un vēl mazāk mākslinieciskajām prasībām. To var salīdzināt ar bērna pirmo dziesmiņu, tas nekas, kā skan, bet galvenais, ka dara. Un pagastam gan vajadzētu nopietnāk par šo logo jautājumu painteresēties, citādi skaisto pili pataisat par krecelīgu būdiņu un par šriftu te vispār nav ko runāt.

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 14:07

laine

Man arii liels prieks par Mariku,ka vina turpina darboties radosuma un jauniesu atbalsta jomaas!!!
Malacis,taa turpini,lai viss izdodas!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 14:00

peecis

Lizumam identisks logo , ozolos ieskauta pils , tikai uzraksts nevis Jaungulbene , bet Lizums ..
..nu pils mazliet savaadaaka

pirms 9 gadiem, 2011.06.03 12:20

Vietējās ziņas