Jaungulbenes pašvaldība realizēs trīs projektus 3

Jaungulbenes pašvaldība arī ekonomiski grūtajā laikā domā, kā piesaistīt līdzekļus dažādos projektos, lai varētu paveikt iecerētos darbus pašvaldības iestāžu labiekārtošanā.

Pērn pašvaldība lauku atbalsta dienestā iesniedza projektu pieteikumus Eiropas Savienības atbalsta programmā pasākumam "Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem" un nupat ir saņemts apstiprinājums. Pašvaldības vadītāja Saulcerīte Indričeva stāsta, ka ir iecerēts realizēt trīs nelielus projektus.

 

"Tautas namā esam iecerējuši iekārtot vairākas telpas, kas nav izmantotas jau ilgu laiku. Tās atrodas pagrabā, savulaik tur ir bijusi arī bibliotēka. Mums tautas namā ir maz telpu - lielā zāle un divi nelieli kabinetiņi. Ja atbrauc kādi mākslinieki, nav kur pārģērbties. Izremontētajās telpās varētu darboties arī jaunieši. Vēl esam iecerējuši arī nomainīt visu elektroinstalāciju tautas namā, tā ir ļoti sena un vairs nav droša. Vēlamies arī nomainīt skatuves aprīkojumu. Tautas nama jumtu un logus nomainījām jau pirms kāda laika, tagad lielāki darbi ir iecerēti iekštelpās," stāsta S.Indričeva.

 

Otra projekta gaitā pagasta padomes ēkā, kur kādreiz atradās Gulbīša vidusskolas zēnu darbmācības kabineta darbnīcas, ir iecerēts ierīkot trenažieru zāli. "Izremontēsim telpas, ierīkosim labierīcības un iegādāsimies trenažierus. Cilvēki ir nākuši un teikuši, ka viņi vēlētos darboties uz trenažieriem. Par tiem šobrīd ir diezgan liela interese, ceru, ka tā nenoplaks arī turpmāk," saka pašvaldības vadītāja.

 

Vēl pašvaldība plāno labiekārtot atpūtas zonu pie sociālās aprūpes centra. Tur ir paredzēts nobruģēt laukumu un izvietot soliņus.

 

"Protams, pašvaldībai būs arī jānodrošina 25 procentu līdzfinansējums, tādēļ nāksies ņemt kredītu, taču domāju, ka tas nav pārāk satraucoši, jo līdz šim mūsu kredītportfelis nav biezs, domāju, ka spēsim atmaksāt," vērtē S.Indričeva.

 

Nākamnedēļ jau tiks izsludināts iepirkumu konkurss, kurā tiks izraudzīts lētākais piedāvājums, un, iespējams, jau līdz vasarai visi šie darbi jau tiks paveikti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

$$$

Kāpēc vēl joprojām nekas netiek darīts sakarā ar ielu apgaismi ? Bija taču veikts iepirkums ja nemaldos ar kādu Alūksnes iestādi par projekta izstrādi ielu apgaismojumam!!!
Vai kārtējā legalizētā naudas izsaimniekošana Jaungulbenes pagastā? Par to trenažieru zāli- cik reāli apmeklētāju būs? Uz pirkstiem var saskaitīt! Gulbītī ūdens tornis reizes četras gadā ir jāremontē, labi ja kāds vispār ir ievērojis ka ūdens gāžas sutkām no torņa. Ziemas laikā blakus augošais bērzs ir apledojis no nenovērstajām tehniskajām problēmām. Kādi ir pašvaldības ceļi ar grants segumu. Braucot augustā uz kapusvētkiem var pat automašīnu salauzt! Bardaks, bardaks, bardaks!

pirms 11 gadiem, 2009.03.31 08:18

....

NĒ, NĒ, NĒ... TRENAŽIERI IR TIK NEPIECIEŠAMI...GAN JAU ŪDENI KUR NEBŪT PASMELS, KAD VISA ŪDENSSAIMNIECĪBA AIZIES PAR BURBULI (TĀLU JAU VAIRS NAV)

pirms 11 gadiem, 2009.03.28 21:02

Mārīte

pagasta iedzīvotājus vairāk interesētu arī tādi projekti, kas ļautu staigāt diennakts tumšajā laikā pa apgaismotām ielām un lietot kvalitatīvāku ūdeni!arī iizvaidoti gājēju celiņi lielo ielu malās garantētu lielāku drošību ne tikai no skolas nākošiem bērniem, visiem.Vai par to nebūtu vērts padomāt pirmkārt?

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 21:04

Vietējās ziņas