Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungulbenes tautas namam - 125 1

Jaungulbenes tautas nams rīt, 7.decembrī, pasākumā, kam dots nosaukums „Kad gadiem es pāri skatos”, svinēs pastāvēšanas 125 gadu jubileju.


Pasākums veidots kā televīzijas raidījums, kurā būs gan intervijas, gan sveicieni, gan dažādi pārsteigumi, bet reklāmas pauzes aizpildīs Jaungulbenes pagasta mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Piedalīties pasākumā ir aicināti arī visi bijušie Jaungulbenes tautas nama vadītāji.

Jaungulbenes tautas nams atrodas vēsturiskā ēkā, kas 1875.gadā sākta būvēt kā vietējās Dziedāšanas biedrības nams, jo trīs gadus agrāk ir nodibināta dziedāšanas biedrība. Jaungulbenes pagasta koris piedalījies pirmajos latviešu Dziesmu svētkos Dikļos 1864.gadā, bet piektajos Dziesmu svētkos koris kļuvis par uzvarētāju koru karos. Laika gaitā šī ēka ir dēvēta par saieta, kultūras un tautas namu, savulaik tur atradies arī kinoteātris, bet visu šo laiku tās misija ir palikusi nemainīga, gādāt par dažādu svētku, radošas darbības, tradicionālu kultūras norišu organizēšanas. Tautas namā uz mēģinājumiem pulcējas gan amatierteātris, gan senioru ansamblis „Kamenes”, sieviešu koris, kā arī tiek dejotas līnijdejas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

dita

Nu žēl, ka nav jauna foto, jo kultūras nams tagad ir renovēts un ļoti skaists. Šis foto ļoti kritisks:(

pirms 5 gadiem, 2013.12.09 08:44

Vietējās ziņas