Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauni amati domē nav izveidoti 14

Kādas jaunas štata vietas Gulbenes novada domē ir izveidotas otrajā pusgadā? Šādu jautājumu 27.oktobrī pēc novada domes sēdes publiski uzdeva deputāte Ieva Grīnšteine.

Sagatavot atbildi tika uzdots novada domes izpilddirektorei Gunai Švikai.

Jau pēc domes sēdes “Dzirkstele” sazinājās ar G.Šviku, kura sacīja, ka jaunas štata vietas novada domē otrajā pusgadā nav izveidotas. Šajā periodā darbā ir pieņemta vides dizaina un labiekārtošanas speciāliste, taču pati štata vieta bija izveidota jau agrāk un kādu laiku skaitījās vakanta.

Joprojām domē brīva ir ekonomista štata vieta Finanšu un ekonomikas nodaļā. Vēl viena štata vieta šajā nodaļā ir samazināta, veicot reorganizāciju pilsētas pārvaldes grāmatvedībā. “Sapratām, ka var paspēt darbus paveikt. Un viena štata vieta tika samazināta,” stāstīja G.Švika.

Administratīvi juridiskajā nodaļā samazināta atbildīgā par darba aizsardzību štata vieta. Šī joma tagad ir papildu pienākums atbildīgajam par autotransportu. “Tas pats cilvēks pārcelts uz citu domes nodaļu un veic lielāku darba apjomu,” sacīja G.Švika.

Iespējams, I.Grīnšteine pamana domes administrācijā jaunas sejas un rodas iespaids, ka ir radīti jauni štati. Taču patiesībā no G.Švikas sacītā izriet, ka vienkārši dažu no darba aizgājušo cilvēku vietā darbā ir pieņemti citi cilvēki. Gulbenes novada domes mājas lapā norādītajā administrācijas kontaktpersonu sarakstā pavisam ir 70 cilvēki, ieskaitot gan vadību, gan domes šoferus. Šajā skaitā nav iekļauti vienīgi domes telpu apkopēji.

Pievieno komentāru

Komentāri 14

Ass

A,kāpēc nav nav izveidotas jaunas darba vietas?Fui,fui,fui!Tas nekur neder!Cilvēku paliek arvien mazāk un ir pilnīgi loģiski ,ka jāpalielina priekšnieku rindas! Vajag taču vairāk spēka ieguldīt vadīt kaut ko.....

pirms 3 gadiem, 2016.11.04 23:26

Anna

Štata vietas jau varēja izlasīt iepriešējā Dzirkstelē, muzejā veselas 2 gb.? Sabiedrisko att.speciāliste un vēl izstāžu darba org. Vai tad tā nav domes iestāde? Jautājums tikai, kāds tad tur darba apjoma palielinājums:)

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 06:20

Kika

Domes pakļautības iestāde nav dome, tik daudz jau nu vajadzētu saprast.

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 14:24

ir gan

tā ir viņas ikdiena

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 10:28

/

pretīgi uz viņiem visiem skatīties, tiem domes darbiniekiem.

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 09:54

...

Kam nepatīk tie domes darbinieki lai neskatās,varbūt kādam uz jums arī nepatīk skatīties.

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 12:15

Sarma

Ļoti ētiski pateikts... laikam kāda domes darbinieka komentārs...

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 12:19

Valda

Jautājums par dažu speciālistu nokļūšanu amata vai to lietderību:

1) Kādēļ ir nepieciešami divi sabiedrisko attiecību speciālisti?
2) Kādēļ ir tik liels grāmatvežu skaits (amati slēpti zem dažādiem nosaukumiem) un vai visiem ir nepieciešamā izglītība?
3) Liels skaits darbinieku ir Attīstības nodaļā. Vai tiešām visi speciālisti tiek pilnvērtīgi nodarbināti? Vai ir atbilstoša izglītība vai pieredze? Par dažu labu jāšaubās!!!

Tā varētu turpināt un turpināt....

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 14:37

tu tū

tas pats,kurš regulāri pie tā saimnieka iemet darba laikā un šmigulī jāj apkārt. labi valsts nauda patērēta

pirms 3 gadiem, 2016.11.05 21:19

par

Par šo apgalvojumu ir jālepojas vai tas ir kārtējais paziņojums tautai, lai nomierinās un guļ mierīgi. Viss tāpat ies savu gaitu, jo tā novada pašvaldība rūpējas par bezdarba mazināšanu. Citādi nemāk.

pirms 3 gadiem, 2016.11.06 00:52

kuš

ko var atkal tauta ņemties...neba visi tur ir priekšnieki...daudz mazu darba rūķīšu,kuri savu darbu veic čakli un rūpīgi...es neesmu domes darbinieks,ja kas.

pirms 3 gadiem, 2016.11.07 18:42

Vietējās ziņas