Jaunie mūziķi gūst izcilus panākumus 2

Gulbenes mūzikas skolas audzēkņi turpina gūt izcilus panākumus dažādos konkursos. Arī pagājušajā nedēļā skolēni piedalījušies nozīmīgos individuālo izpildītāju konkursos un mājup pārveduši godalgotas vietas.

Mūzikas skolas direktore Austra Veikšāne stāsta, ka pianisti piedalījās jauno pianistu konkursā "Latgales skicējums" Rēzeknē. Ar 1.vietas iegūšanu šajā konkursā jāapsveic 3.klases audzēknis Kārlis Bošs (skolotāja Iveta Putniņa), un 3.vietu konkursā ieguva 2.klases audzēknis Jānis Garans (skolotāja Lidija Musajeva).  

Savukārt pūtēji bija devušies uz Latgales mūzikas skolu konkursu pūšaminstrumentu spēles programmā. Konkursā piedalījās vairāk nekā 80 dalībnieki. Šajā lielajā konkurencē 1.vietas izcīnīja Līga Kalniņa (6. obojas klase), Jānis Kokarevičs (5. saksofona klase), Emīls Gāgans (6. eifonija klase), Erīna Ketūra Kikuste (3. flautas klase) un 2.vietu ieguva Megija Smiltniece (3. flautas klase). Šos bērnus konkursam gatavoja skolotāji Inga Driķe, Ingus Akmentiņš un Donāts Veikšāns, koncertmeistari - Aigars Homčenko, Ivita Reinsone un Inga Kalniņa. Direktore stāsta, ka mūsu skolas bērnu sniegumu žūrija esot ļoti atzinīgi novērtējusi.

 

"Ir prieks, ka mums ir tik daudz talantīgu bērnu un, protams, arī čaklu skolotāju. Mūsdienās sabiedrība vairāk iziet uz peļņu, taču ne ar mūziķa, ne ar pedagoga profesiju neko milzīgi daudz nevar nopelnīt, taču mūs var spēcināt morālais gandarījums," saka A.Veikšāne.

 

Vakar mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi vienojās kopīgā pasākumā ar mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem.

 

"Mums ir izveidojusies jauka sadarbība ar mākslas skolu, tādēļ arī šogad rīkojām kopīgu pasākumu, kura tēma bija "Dzīvā daba mūzikā". Mākslas skolas bērni bija radījuši savus darbus, savukārt mūsu bērni spēlēja skaņdarbus, kas saistās ar šo tēmu," atklāj A.Veikšāne.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Cik ilgi tie skolotāji spēs no sevis dot un dot , saņemot aldziņu tuvu minimālajai :) Vakar palasījos komentārus ziņai par skolotāju streiku un prasību celt algu par 10%. Tādi murgi bija sarakstīti - it kā skolotāji šo valsti būtu līdz nabadzībai noveduši. Un te ir redzami rezultāti - ir teicami rezultāti, bet atalgojums kāds? Un kāds sausais atlikums ir no mūsu varas vīriem un sievām, bet kāds ir atalgojums ? Mums ir laiks pirms nākamā gada vēlēšanām par to padomāt. Bet vispār apsveicu ar panākumiem !

pirms 8 gadiem, 2012.03.22 17:54

Laba ziņa

Prieks par panākumiem!
Tas ir skolēnu + skolotāju + vecāku kopīgi ieguldītā darba rezultāts.

pirms 8 gadiem, 2012.03.22 17:32

Vietējās ziņas