Jaunie satiksmes dalībnieki noskaidro uzvarētājus 3

Gulbenes stadionā vakar, 28.aprīlī, turpinājās "Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2011" Vislatvijas sacensību tūre. Sacensībās piedālījās komandas no Ozolkalna pamatskolas, Gulbenes 2. vidusskolas, Bērzu sākumskolas, Lejasciema vidusskolas un Gulbenes vidusskolas. Tie bija bērni, kas dzimuši 1999., 2000. vai 2001.gadā (komandā 3 meitenes, 3 zēni). Pavisam startēja 8 komandas un 52 individuālie dalībnieki. Vairāk foto šeit.

"Jauno satiksmes dalībnieku forums 2011" organizatore Līga vilciņa informē, ka sacensībās 1.vietu un tiesības startēt Latvijas fināla sacensībās izcīnīja Ozolkalna pamatskolas komanda "Jaunie velosipēdisti" (Sintija Bašķere, Jana Krastiņa, Agnese Sirme, Jānis Pajats, Rinalds Ozers, Renārs Jeaks un skolotāja Anita Gātere). Otro vietu - Gulbenes Bērzu sākumskolas komanda "Bērzi -1" (Madara Andrejeva, Eva Bizika, Renāte Siliņa, Kristers Brīvība, Renārs Kokorevičs, Ivis Karpovičs un skolotāja Ilze Petrovska), 3.vietu - Gulbenes Lejasciema vidusskolas komanda "Drošie" (Ulla Pērkone, Evita Vējiņa, Anete Liepiņa, Jānis Jermacāns, Kristers Eduards Usārs un skolotājs Guntārs Šmits). Par spicākajiem jeb tiem, kas savākuši visvairāk punktu, apbalvoja Sintiju Bašķeri un Jāni Pajatu no Ozolkalna pamatskolas.

 

"Latvijas fināla sacensības norisinās 3. un 4. jūnijā Engures novadā Klapkalnciema "Ronīšos", kurās par čempiona titulu cīnīsies 1. vietas ieguvēji no katrām sacensībām," stāsta L.Vilciņa.

 

Sacensību organizatore norāda, ka veiksmīgai dalībai sacensībās bērniem ne tikai jāprot veikli braukt ar velosipēdu, bet arī jāpārzina sava braucamrīka uzbūve, apkope un kā to salabot, jāpārzina ceļu satiksmes noteikumi un jāprot sniegt pirmā palīdzība cietušajam.

 

Visu sacensību dalībnieki saņēma atbalstītāju sarūpētās piemiņas balvas, bet uzvarētāji - diplomus un praktiskas dāvanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Lejasciema vidusskolas komandai nav pieminēts trešais puisis.

pirms 10 gadiem, 2011.04.30 10:58

Sintija Bašķere, Jana Krastiņa, Agnese Sirme, Jānis Pajats, Rinalds Ozers, Renārs Jeaks un skolotāja Anita Gātere no Ozolkalna pamatskolas - MALAČI!!!

pirms 10 gadiem, 2011.04.29 18:13

Vietējās ziņas