Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši aicina būt atsaucīgiem un ziedot 7

Gulbenes „Rotaract" kluba jaunieši jau otro gadu pēc kārtas Ziemassvētkos rīko labdarības akciju „Nopērc nieku - sagādā prieku".

Iepriekš jau rakstījām, ka labdarības akcija norisināsies šodien un rīt. Akcijas laikā jaunieši aicina gulbeniešus ziedot kādas preces no sava iepirkumu groza maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem. Akcijas norisināsies abos veikalos „Maxima" un veikalā „Elvi".

 

„Rotaract" kluba pārstāvji Indra Gailāne un Mārtiņš Nogobods stāsta, ka iepriekš ar anketu palīdzību tika apzinātas ģimenes, kam ir nepieciešama palīdzība.

 

„Sākumā bijām plānojuši apdāvināt apmēram 20 ģimenes, bet jāteic, ka iesūtīto anketu skaits bija ļoti liels. Mēs ceram, ka akcijas laikā cilvēki atsauksies aicinājumam ziedot un mums izdosies iepriecināt vairāk nekā 20 ģimenes. Ceram uz atsaucību!" saka jaunieši.

 

Dāvanas ģimenēm plānots nodot svētku dienās.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Henry03

particular person and furthermore best quality planning. 84 Notes Log fire Bomb (Mouthful Fu Molotov Get rid of) Hoodwink over Consider this My mom Interact GangstaBarbie The following friday, October Thirteen, Year 2011 for 14:57pm offer the best ends the reasons you

pirms 7 gadiem, 2012.06.29 18:33

no malas

Citās Latvijas vietās gan nezin kāpēc ļoti ātri uzzina, kurām ģimenēm ir nepieciešama palīdzība. Un Sarkanais Krusts, novadu domeslabdarības, nevalstiskās (sabiedriskās) organizācijas dodas pie viņiem ar konkrētu palīdzību. Dome piešķir mazturīgo/ nabadzīgo ģimeņu bērniem brīvpusdienas. Sarkanais krusts piedāvā drēbes, apavus ...no humānās palīdzības sūtījuma/ iedzīvotāju ziedotā...

to sikais 23.12.2011. 09:07:46

Tas 1 Ls ir Sarkanā Krusta (SK) biedra naudas iemaksa.
Tāpēc SK biedriem ir iespējams SK saņemt ģimenei vajadzīgās lietas...
Brīvprātīgiedonori, kas regulāri nodod asinis, arī ir SK pārraudzībā.
Viņiem arī varētu būt kādas priekšrocības SK ...

pirms 8 gadiem, 2011.12.23 21:41

sikais

2010.gadā arī tigus meitenes savāca ļoti daudz apavu un drēbju.DZirdēju,ka tas viss tika aizvests uz Sarkano krustu un tur šķirots.Pāris gadus atpakaļ,viena bagāta kundzīte stāstīja,ka viņa samaksājot 1latu ,ejot uz sarkano krustu un ņemot ko sirds vēlas-gan importa segas utt.Domāju,ka visam saziedotajam jānonāk īstajās rokās,tikai tad ir kāda jēga to darīt.Priecīgus ziemassvētkus!

pirms 8 gadiem, 2011.12.23 09:07

sociālais dienests pēc likuma nevienu adresi nedrīkst dot..... dienests pat skolu ēdināšanas uzņēmumus nevar informēt par tām ģimenēm, kurām ir status un pienākas ēdināšanas atlaides. Kādas vēl trūcīgo adreses dot. ja sabiedrība pati vēro notiekošo, tad varbūt zin, kuros kaimiņos iepriecinājumi nepieciešami.

pirms 8 gadiem, 2011.12.22 11:52

hmmm.....sociālais dienests iedod gan adreses, bet pārsteidzoši daudz adresēs no trūcības un mazturības nav ne vēsts...žēl, ka paciņas nenonāk pie tiem,kam tās patiesi ir vienīgais iepriecinājums svētkos, bet tādu cilvēku arī mūsu novadā ir tik daudz.....Rotaract jaunieši paši rīko akciju un paši arī apmeklē katru norādīto ģimeni, pasniedzot līdzcilvēku sarūpētās veltes...Atbalstīsim, ziedosim,sūtīsim klusus sveicienus tiem, kam gaišuma sirsniņās šobrīd trūkst, jo ir taču EŅĢEĻU LAIKS.....

pirms 8 gadiem, 2011.12.21 21:05

Par citu pieredzi

Turpinot.
Dāvanu paciņā skolotāji, skolēni kopā ar saviem vecākiem ir ielikuši konfektes, ābolus, arī miltus, cukuru..., kā arī bērniem domātās rotaļlietas,grāmatas un drēbes lieliem un maziem...

pirms 8 gadiem, 2011.12.21 19:52

Par citu pieredzi

Citviet Latvijā skolas rīko labdarības akcijas, kur katrs skolēns, kurš vēlas piedalīties šajā akcijā, atnes no mājām paša sagatavotu dāvanu paciņu vientuļiem veciem cilvēkiem vai nabadzīgām ģimenēm ar bērniem. Un tad paši kā Rūķi kopā ar skolotājiem tās iznēsā pa konkrētajām adresēm (iedevis sociālais dienests), pasniegtajai dāvanai klāt pievienojot pašu dziedātās dziesmas un sirsnīgu aprunāšanos ar gados vecajiem vientuļniekiem. Un tā pavisam tiek iepriecinātas 100-tiem veco ļaužu vai nabadzīgo ģimeņu.

pirms 8 gadiem, 2011.12.21 19:48

Vietējās ziņas